10 Dakika İçerisinde İstenmeyen Tüylerinizden Kurtulmak Sizin Elinizde

Ana Sayfa » Bayanlara Özel » 10 Dakika İçerisinde İstenmeyen Tüylerinizden Kurtulmak Sizin Elinizde

Vücutta çıkan tüyler hem erkekleri özellikle de bayanlar için çok can sıkıcı olabiliyor. Erkekler bu durumdan o kadar rahatsız olmasa da bayanlar için kesinlikle olmaması gereken bir durumdur diye düşünüyoruz.

Erkekler genellikle sırt ve göğüs bölgelerinde oluşan kıllardan daha fazla şikayetçi olurlar. Bunun yanında ise yüz tüyleri de zahmetli bir o kadar da pahalı olabiliyor. Bu süreci atlatmak ne yazık ki hemen öyle kolay değil.

Ancak kadınlar daha farklı bir metod kullanarak yüz çevresinde bulunan kılları almada daha farklı teknikler kullanmaktadır. Yüz çevrenizde bulunan tüyleri öyle yabana atmayın.

Eğer tıraş bıçağı gibi kesici aletler ile almaya kalkarsanız yüzünüz de çizgilere ve kabarcık gibi görüntülere sebep olabilirsiniz.

Bunun yanında bir dikkat etmeniz gereken husus ise tüy dökücü kremler de tahriş açmaya neden olabilmektedir.

Şimdi arkadaşlar aşağıda sizlere verecek olduğumuz malzeme ve tariflerle hemen 10 dakika içerisinde tüylerinizden kolayca kurtulabilirsiniz.

İstemeyen Tüylerinizden Kurtulmak İçin Gerekli Olan Malzemeler:

  • 2 yemek kaşığı limon suyu
  • 2 çorba kaşığı bal
  • 2 çorba kaşığı yulaf ezmesi

Bu malzemeler yeterli olacaktır.Fazla miktar da kullanmanıza gerek yoktur.

Yapılışı ve Uygulama Şekli:

Sizlere yukarda belirtmiş olduğumuz malzemeleri bir ufak kabın içine koyup güzelce karıştırın. Ardından karışımı temiz yüzeyinize sürün. Hafifçe yani nazikçe o bölgeyi yumuşatın. Bu karışımı 10 dakika kadar yüzünüzde kalacak şekilde bekletin.

Ardından yüzünüzü ne soğuk ne de sıcak ılık su ile yavaşça yıkayın. Bu durumu hafta da en az 3 kere tekrarlamanız da fayda var. Bu sayede artık istenmeyen tüylerinizden yavaş yavaş kurtulduğunuzu sizde göreceksiniz.

Herkese sağlıklı günler dileriz.


10 Dakika İçerisinde İstenmeyen Tüylerinizden Kurtulmak Sizin Elinizde - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ense Topuzu Nasıl Yapılır ? Domates Suyunun Faydaları Sosyal Ağlarda Hesap Silme Yolculuğu Modern Oturma Odaları 2018 Ev Yapımı Sivilce Maskeleri iOS 10 Temiz Kurulum Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil