2017 2018 Odeabank Açılış Saati, Kaç Açılıyor?

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » 2017 2018 Odeabank Açılış Saati, Kaç Açılıyor?

Odeabank, 15 Mart 2012 yılında kurulan anonim şirkettir. Şirket, 20 Haziran 2012 de Türkiye’de faaliyet izni almak için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumuna başvuruda bulundu ve 2 Ekim 2012 de faaliyet izni aldı. Odeabank Türkiye’de şuan 52 adet şube 65 ATM ve 1676 ‘ya ulaşan çalışan sayısı ile hizmet veriyor.

Banka kurulduğu günden itibaren müşteri odaklı yaklaşımı ile her yıl sektöre göre daha fazla büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Ayrıca Odeabank 2017 – 2018 Turkish Airlines Euroleague’in bölgesel ortağı ve 2018 yılında Belgrat’ta düzenlenecek THY EuroLeague Final Four’un küresel ortağı olmuştur.

Odeabank Hisse Sahipleri

Bankanın ana hissedarı Merkezi Lübnan’da bulunan Bank Audı SAL’dır . Diğer hissedarları;

  • European Bank for Reconstruction and Development
  • International Finance Corporation
  • IFC FIG Investment Company S.a.r.l
  • H.H Sheikh Dheyab Binzayed Binsultan Al-Nahyan
  • Audi Private Bank SAL
  • Mohammad Hassan Zeidan

Odeabank Çalışma Saatleri

Türkiye Bankalar Birliği’nce yapılan açıklamaya göre bankaların açılış saatleri saat 9.30’dur fakat bazı bankalar bu açılış saatlerine uymamaktadır. Odeabank da çalışma saatlerini kendisi belirlemiştir.

Odeabank’ın açılış saati sabah 9.00’dur. Saat 12.30 ile saat 1.30 arası 1 saatlik öğle tatili vardır. Öğleden sonra 17.00’a kadar çalışan banka, müşteri durumuna ve işin yoğunluğuna göre 17.30’a kadar çalışmaktadır. Odeabank hafta sonu ve resmi tatillerde çalışmamaktadır. Ancak Odeabank internet bankacılığı kullanan müşteriler akıllı telefon veya bilgisayar üzerinden diledikleri anda birçok işlemi kolayca yapabilmektedirler. Günümüzde birçok kişi bankacılık işlerini internet bankacılığı üzerinden halletmektedir. Kart ödemeleri, fatura ödemeleri, kira ödemeleri, para transfer işlemleri, ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri internet bankacılığı üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.


2017 2018 Odeabank Açılış Saati, Kaç Açılıyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İlyas Yalçıntaş – Gel Be Gökyüzüm Şarkı Sözü ve Klibi Acı Kavun Faydaları ve Kullanımı Üç Boyutlu Yazıcı Nasıl Kullanılır? Çocuklarda Kalp Masajı Nasıl Yapılır? Far Lekesi Nasıl Temizlenir? Survivor Sabriye Sinirlerine Hakim Olamadı

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil