2017 Bayan Ayakkabı Modelleri

Ana Sayfa » Bayanlara Özel » 2017 Bayan Ayakkabı Modelleri

2017 Bayan Ayakkabı Modelleri

2017 yılında ayakkabı modellerinde çok fazla bir değişiklik yaşanmamakla beraber 10-20 yıl öncesine geri dönüşlerin esintilerini görmekteyiz. Bununla beraber terlikler de oldukça moda olmaya başlamıştır.

Topuklu ayakkabıların topuklarının daha kalın daha kısa ve incelen değil kalınlaşan modeller de olmaktadır. Bunun yanın da şeffaf materyallerin geçen yıllardan bu yana oldukça popüler olduğunu ve bol bol kullanıldığınız görmekteyiz.

Şeffaf topuklara ek olarak tamamı şeffaf olan modeller, şeffaf bantlı modeller de oldukça fazla sivri burunlu topuklu ayakkabılar, sivri burunlu sandaletlerin yanı loaferler ve babetler de de sivri burun oldukça fazla kullanılmaktadır. Babetler yere tamamen yapışık değil en azından biraz daha taban destekli olarak üretilmişler fakat bunun yanı sıra yer ile tamamen bütünleşmiş sivri burunlu sandaletler de dikkat çekmektedir.

Topukları açık ön kısımları kapalı hem yuvarlak burunlu hem de sivri burunlu ayakkabılar da bol bol karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra topuklu ayakkabılarda özellikle parmak dekoltesi kullanılırken ön kısmı V şeklinde gelen modeller ile ayaklar biraz daha fazla desteklenmektedir.

Önceki sezonlarda olduğu gibi kullanılan materyaller hala süet, deri, keten gibi ürünlerdir. Renk olarak genelde daha soft tonlar kullanılmaya başlanırken ayakkabılar da püsküller vs. yerini biraz daha sadeliğe bırakmış durumda. 2017 yılında özellikle terliklere bir geri dönüş yaşanmaktadır.

Özellikle tasarım markaların, yıllar önce misafirlere verdiğimiz erkek terlik modellerini biraz süsleyerek sokağa uyarlamasının ardından birçok marka bunu taklit ederek önü tamamen kapalı ve arkası ise tamamen açık olan 1 cm topuk boyuna sahip terlik modelleri çıkardı. Sade renklerde olduğu gibi aynı zamanda değişik desenlerde de görmekteyiz.

Babetler de genel olarak biraz topuk boyunun artmasıyla beraber bilekten bağlamalı modeller de kendini oldukça fazla göstermeye başladı. Bunun yanı sıra yuvarlak burunlu değil biraz daha sivri buruna yakın veya tam sivri burunlu ama muhakkak parmak dekolteli modeller görmekteyiz.


2017 Bayan Ayakkabı Modelleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Youtuber Çılgını Enes Batur Kimdir? WordPress Blogunuzu Spamlardan Nasıl Korursunuz? Beyazlamış Olan Saçlar Nasıl Eskisi Gibi Olur? Panik Atak Hastaları Nasıl Beslenmeli? Siyah Noktalarınızdan 3 Farklı Yöntem İle Kurtulma Yolları Kolesterol Diyeti Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil