2017 Bayan Pantolon Modelleri

Ana Sayfa » Bayanlara Özel » 2017 Bayan Pantolon Modelleri

2017 Bayan Pantolon Modelleri

2017 yılında bayan pantolon modelleri aslında geçen seneye göre çok fazla bir değişiklik göstermedi. Genel olarak kotlarlar görülen model değişiklikleri göze çarpılmaktadır. Bunun yanı sıra midi boylarda boru kesin kumaş veya keten pantolonlar da tercih edilmeye başlanırken üst kısmından dökümlü gelip paçaya doğru daralan bileğin az üzerinde biten pantolon modelleri de karşımıza çıkmaktadır.

Öncelikle Jean modellerinden başlayalım. Geçtiğimiz yıllarda aşırı derecede yırtık olan kot modelleri bu sene etkisini kaybetti. Bunun la beraber etiketli, yapıştırmalı ve taşlı modeller yavaş yavaş gelmeye başladı. Ek olarak modellerin renklerinde daha çok 90 lar havası görülmeye başlandı.

Pantolonların paçalarında yapılan değişikleriler oldukça dikkat çekici hale geldi. Dikişsiz paçalar, sökülmüş paçalar daha ileri boyutlara taşıntı ve püskül püskül duran paçalar görülmeye başladı. Buna ek olarak daha bol paçalarda pantolonları dizden veya biraz aşağısından eklenen geniş ve asimetrik parçalar ile farkı modeller de kotlar piyasaya sürüldü.

Bunun yanı sıra tayt gibi aşırı yapışık olan pantolon modeller yerlerini biraz daha dökümlü sigaret pantolonlara bırakmaktadır. Pantolonlar özellikle bile kemiğinin başlangıcında bitmeli ve tişörtler veya salaş üstler ile bir araya getirilmelidir.

Belden pile ile bol gelen ve yine sigaret pantolona benzeyen fakat biraz daha üst kısmı bol olan pantolonlar da oldukça moda. Bu pantolonlarda biraz daha spor bir hava vardır. Birçok farklı kullanım alanı olmasıyla beraber oldukça da rahattır.

Mid boylarda daha spor kumaşlarda rahat olan pantolonlar da özellikle yaz aylarında daha da kendini gösterdi. Kış ayların kalın kumaşlar ile gelen bu pantolon modeli yaz aylarında çok yüksek topuklu ayakkabılar ile tercih edilmedi gerekiyor. Kullanımı oldukça zor olmakla beraber kombinlemesi de bir o kadar zor.

Bir Kaç Örnek:2017 Bayan Pantolon Modelleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Adolf Hitlerin II. Dünya Savaşında Bilinmeyen Hikayesi İlluminati Nedir ve İlluminati Arkasında Yatan Gerçekler Nelerdir? Kızamık Hastalığı Nedir, Nasıl Tedavi Edilir? 2017 Salon Takımı Modelleri Hala Kullanılmaya Değer, Eski Model 5 Android Telefon Kredi Kartı Yurt Dışı Alışverişe Açma

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil