2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri

Ana Sayfa » Bayanlara Özel » 2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri

Birçok giyim tarzında, alt gruplarda, üst gruplarda, elbiselerde, çantalarda eskilere dönüş olduğu gibi bu sene ayakkabılarda da bir eskiye dönüş vardır. 12 cm yüksekliğe kadar çıkan stilettolar, yürümenin neredeyse imkansızlaştığı, bunun yanı sıra ayağı hiç desteklemeyen farklı topuk ve ayakkabı modellerinin ardından, artık kısa kalın ve geniş topuk kendini oldukça gösterdi. Genel olarak yuvarlak burunlu ayakkabılarda ziyade yine sivri burunlu ve dekolteli ayakkabılar üretilmeye ve tercih edilmeye devam ediliyor. Bunun yanı sıra ayağın üst ön kısmınız saran bölümde ayakkabının V şeklinde bir yapı da olduğu birçok topuklu ayakkabıda gözleniyor. Hem kısa ince topuklu stilettolarda, hem bebetler de hem de kısa kalın topuklu stilettolarda bol bol görülen bu model ayağı biraz daha fazla desteklemekte beraber biraz daha rahat olmayı da sağlıyor.

Bunun yanı sıra topuk modelleri oldukça kalın olmakla birlikle 7 cm ye kadar yükseliyor. Topuklar dümdüz gelmiyor aşağıya doğru daha açılan bir şekilde geliyor. Topuklar oldukça rahat etmeyi sağlarken topuğu açık modeller de yaz aylarıyla beraber kendini oldukça fazla göstermeye başlıyor.

Genel olarak rugan ve süetin tercih edildiği bu dönemde eğer mal deriler tercih edilecekse muhakkak bir yerinde hareketi olan bir numarası olan modeller tercih edilmeye çalışıyor.

Bunun yanı sıra stilettolar tabi ki de modasını kaybetmiyor. Muhakkak parmak dekoltesi olması gereken stilettoların topukları kısa da tercih edilebiliyor fakat topuklar direk düz olarak aşağı inan modeller daha çok kullanılıyor.

Tek bant ayakkabılar hala her renk ve modelde tercih edilirken geçen sene karşımıza çıkan bol püsküllü modeller bu sene pek tercih edilmiyor. Genel olarak şeffaf aksamlı ayakkabılar da varlığını büyük bir kararlılık ile sürdürmeye devam ediyor.

Topuklu Ayakkabı Modelleri Örnekler:


2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İnsan Vücudundan Çıkarılan 4 Canlı Türü Nedir? Kivi Reçeli Tarifi Doğal Probiyotik Yiyecekler Nelerdir? Astral Seyahat Nedir ve Nasıl Yapılır? Tehlikesi Var Mı? Karne Hediyesi Bilgisayar Bekleyenlere Alternatif 5 Dizüstü Safranbolu’da Gidip Görmemiz Gereken 10 Yer

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil