2017 Yeni Bikini Modelleri

Ana Sayfa » Bayanlara Özel » 2017 Yeni Bikini Modelleri

Yaz aylarında özellikle tatil zamanlarında denize, havuza girerken belki sadece kenarına güneşlenmeye giderken şüphesiz ki en çok tercih edilen giyimlerden birisi de bikinilerdir. İlk başlardan kıştan çıkmanın verdiği bir duyguyla kendimizi biraz savunmasız hissedebiliriz bu sebeple direk bikini ile başlamak istemeyenler öncelikle mayo tercih edebilirler tabi ki de. Daha sonra bikinilerine geçebilirler. Bikiniler özellikle de pürüzsüz bir bronzluk için de tercih edilmektedir. Fakat daha minimal olan bikinilerin tercih edilmesi için öncelikle elbette güzel bir vücut gereklidir. Savunmasız yakalananlar için ise biraz daha örtücülük sağlayabilen yüksek belli bikini modelleri de yer almaktadır.

Mayakinilerin özellikle piyasaya sürülmesiyle beraber kullanıcıları oldukça fazladır. Bikini ile mayo arasında bir yerde olan mayokiniler sayesinde oldukça eğlenceli ve farklı modellerde seçeneğiniz olmaktadır. Sırt dekoltesi yoğun olanlar, göbek veya bel bölgesinde daha çok kapatıcılık sağlayanlar, derin göğüs dekoltesi sağlayan bu modeller ile özellikle güneşlenmemek gerekiyor. Yoksa daha sonra bronzlaştığınız zaman deriniz desenli desenli olacaktır.

Elbette yeni bikini modellerinde en çok göze batan bir diğer şey ise üst kısımları daha kapalı olan bikini modelleri. Bu modeller daha çok sporcu atletleri gibi, croptop bir kıyafet gibi. Hatta bazı mayo üstleri uzun kollu dahi olabiliyor. Boğazlı ceket yakası gibi modelleri olanlar fermuarla açılabilen detaylar oldukça göre çarpmaktadır. Bunun yanı sıra yine üst modellerde tül ağırlıklı olarak bir yarım atletin üzerine klasik bir bikini üstü modeli eklenerek de üretilmiştir.

Mayolarda daha çok bol dekoltesi ve açıklığı bulunan modeller ile birlikle canlı ve parlak renkler oldukça fazla kullanılmıştır. Bikini altlarında genel olarak sadelikten yana olunup bikini üstlerine yoğunlaşırmıştır. Düşük kollu veya straplez fakat aynı zamanda büyük büyük fırfırları olan modellerde oldukça fazladır.

Yeni Bikini Modelleri Örnekler:


2017 Yeni Bikini Modelleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Böbrek Taşı Tedavi Yöntemleri Apple İphone 7 Serisinde Kulaklık Girişinden Neden Vazgeçti? G-Mail Hesabınızı Nasıl Yedeklersiniz? Düzenli Egzersiz Neler Kazandırır? Uyuz Hastalığı Nedir? Nasıl Tedavi Edilir? Türkiye’de Hangi Stadların Adları Değişecek

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil