2017 Yeni Ford Fiesta Özellikleri ve Tanıtım Videosu

Ana Sayfa » Otomobil » 2017 Yeni Ford Fiesta Özellikleri ve Tanıtım Videosu

Uzun yıllar adından söz ettirecek gibi dura Yeni Ford Fiesta yı denediniz mi? Eğer test sürüşü istiyorsanız size en yakın Ford bayisine giderek form doldurmanız gerekmektedir.

2017 jenerasyonu ile Ford Fiesta bizleri resmen şaşırttı diyebilirim. Her sene olduğu gibi bu sene de yine muazzam bir aracı piyasaya sürmeye hazırlanan firma gerçekten ortaya bir şaheser çıkarmış diyebilirim.

Ford bundan böyle Fiesta üzerinde resmen devrem yapacağının müjdesini şimdiden verelim. Değiştirilmiş burun gövdesi ve yeniden şekillendirilmiş olan far yapısı ile resmen gel al beni diyor buradan araç.

Yeni Ford Fiesta Özellikleri

Fiesta’nın alt ızgara görüntüsü ise bir önceki nesil ile kıyaslayacak olursak hiç bir fark göremedik aynı şekilde bırakılmış. Burada en çok dikkat çeken detaylardan birisi ise tampon kısmıdır. Burada sis farlarına kare bir yapı inşa edilmiş etrafı ise krom çerçeve ile kaplanmış. Resmen muazzam kusursuz bir görüntü ortaya çıkmış.

Diğer kısımlarına bakacak olursak Fiesta’nın profilinde öyle hemen hemen göze çarpacak çok fazla bir değişim olmamış. Sadece jant kısmında 16″ den “7” e çıkartılıp yükseltilmiş.

Fiesta‘nın kasa değişimini fark edemeyenler ön kısmından pek anlayamıyorlar. Arka kısmından baktıkları zaman ne kusursuz yeni nesil bir araç olduğunu göreceklerdir.

Yenilenmiş olan arka stop farlar ile Fiesta artık bir diğer aracı olan Focus görünümünü andırmaya başlamış. Asıl istikrarlı değişimler araç içinde görmemiz mümkün olacak.

Aracın içi oldukça kusursuz dizayn edilmiş ve modern bir görünümü var. Sırayla değişimlere bakacak olursak direksiyon simidinden, 8″ lik multimedya cihazı ve gösterge panelinin arka yüzüde hemen dikkatleri çarpıyor. Müzik sisteminde Sony’i tercih eden Ford, araç içerisinde daha verimli ve yüksek bir ses deneyimi sunacak.

Bu yeni Fiesta’da 3 tip motor seçenekleri bulunuyor. 2si benzinli bir diğeri dizel olmak üzere 3 motor tipi yer alıyor. Motorun birincisi 1.1L hacimde 85 hp güç oranına sahip olacak. 2.si ise 1.0L EcoBosst 100 hp gücünde olan 1.5L dizel seçeneği ile 85 hp güç sağlayacak.

Fiyatlar Nasıl?

1.1L versiyon 74.500 TL olacağı duyuruldu. 1.0L Ecoboost ST Line versiyon otomatik ise 90.500 TL EcoBoost benzin manuel 84.500 TL son olarak ise 1.5 Litre dizel manuelde 84.500 TL üzerinden satışa çıkartılacağı söylendi.

Ford Fiesta Tanıtım Videosu

Tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Umarım Ford’un bu yeni kasası sizlerinde hoşuna gitmiştir. Buyrun izleyebilirsiniz.


2017 Yeni Ford Fiesta Özellikleri ve Tanıtım Videosu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Migren Ağrısı İçin Havuç Suyu İçin Yeni Sosyal Medya Dünyası Intel Security True Key Programı Bilgisayardan Silme Düzleştirici Ve Maşa İle Su Dalgası Nasıl Yapılır? Apple Music Ve Spotify İçin Uyku Zamanlayıcı Nasıl Ayarlanır? Mutasyon Geçirmek Nedir? Çeşitleri ve Nedenleri Hakkında Bilgiler

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil