30 Dakikada Kusursuz Güzellik

Ana Sayfa » Bayanlara Özel » 30 Dakikada Kusursuz Güzellik

Külkedisinin Cinderella’ya dönüşümü birçok insanı cezbeder. Kısa bir sürede basit bir hizmetçiden kusursuz güzelliğe sahip bir prensese dönüşmek sadece masallara özgü bir olay değil artık. Yapacağınız birkaç basit makyaj hilesi ile sizde sadece 30 dakikada bu şekilde bir dönüşüm sağlayabilirsiniz.

Bakımlı Bir Cilt

Makyaj öncesi cildinizi nemlendirmeniz ve makyaj bazı kullanmanız fondöten ile cildiniz arasında kusursuz bir bitiş sağlayarak fondöteninizin cildinizde maske gibi durmasını önler. Bu sayede çok daha kusursuz bir cilt elde edersiniz.

Kontur

Kontur, yüzünüzün istediğiniz hatlarını belirginleştirerek yüzünüzü istediğiniz kalıba sokmanızı sağlar. Eğer toplu bir yüzünüz varsa yüz kenarlarına uygulayacağınız koyu ton kontur ile yüzünüzü daha küçük gösterebilirsiniz. Burnunuzun kenarlarına koyu, ortasına açık ton kontur uygularsanız burnunuz olduğundan daha küçük ve düz görünüz. Elmacık kemiklerinizi de belirginleştirerek konturunuzu tamamlayabilirsiniz.

Makyaj

Yapacağınız makyajda kullanacağınız cesur tonlar ya da masum dokunuşlar sizi olduğunuzdan çok daha güzel bir görünüme kavuşturabilir. Yapmanız gereken en önemli şey profesyonel makyaj malzemeleri kullanmak. Bu sizi daha kusursuz bir görünüme ulaştırır.

Saç

Saç tarzın yarısını oluşturur. Bu yüzden kullanacağınız saç modeli, yüz şekliniz ile uyumlu olmalı. Doğru saç şekli, kusursuz bir makyaj ile birleştiğinde güzelliğin doruk noktasını size yaşatacaktır. Ayrıca saçınızın rengi de güzelliğinizin kat sayısıyla oynayan önemli bir etmendir.

Kıyafet

Kusursuz güzellik denilince ilk akla gelen şık elbiseler olmuştur her zaman. Oysa güzelliği yakalamak istiyorsanız, yerine göre giyinmeyi bilmeniz gerekir. Yine de sofistike bir elbise, saçınız ve makyajınız ile uyum içerisinde olursa sizi olduğunuzdan daha zarif gösterecektir.

Takı

Takılar, her çağda kadınlar tarafından güzelliğin tamamlayıcısı olarak tanımlanmıştır. Her kadın kullandığı takı ile kendi tarzını yansıtır. Sizde güzelliğinize zarafet katan takılar ile kusursuz güzelliğe kavuşabilirsiniz.


30 Dakikada Kusursuz Güzellik - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Star Tv Zuhal Topal’la İzdivaç Başvuru Formu Survivor Sabriye Sinirlerine Hakim Olamadı Çeyiz Parası Evlenme İkramiyesi Nasıl Alınır? Bluetooth Klavye Kullanmamanız İçin Mantıklı Sebepler Kağıt toplamaktan, dünya şampiyonluğuna Twitter’da Toplu Tweet Silme Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil