Acısız ve Ağrısız Pratik Şekilde Ağda Nasıl Yapılır?

Ana Sayfa » Bayanlara Özel » Acısız ve Ağrısız Pratik Şekilde Ağda Nasıl Yapılır?

Bayanların en büyük dertlerinden biri de bacaklar da çıkan tüyler dir. Ancak bunu ağrısız ve sızısız bir şekilde nasıl gerçekleştirebilirsiniz. Hemen sizlere bilgileri aktarmak istiyorum.

Artık bunun çözümü olan Ağda ile mümkündür. Ancak hazırlanışı konusunda dikkat etmeniz gereken bir kaç tüyo da sizlere vermek istiyoruz.

Evet hanımlar tamamen bitkisel bir çözüm olan “Karanfil Yağını” tavsiye etmekteyiz. Karanfil yağı, ağrı ve acıları gidermek için kullanılır. Karanfil yağını tüylerinizden kurtulmak istediğiniz bölgeye bir miktar döktükten sonra o bölgeye masaj uygulamalısınız. 5-10 dakika arası bu şekilde bekledikten sonra ardından pudra dökün. Bunun sebebi ise ağda ile tüyleri rahatlıkla alabilmenizdir.

Hadi gelin hep birlikte ağrınız ve sızınız olmadan ağda nasıl yapılıyor görmüş olalım.

Pratik Şekilde Ağda Nasıl Yapılıyor:

Öncelikle karanfil yağını kolunuza ağda yapacak olduğunuz bölgeye bir miktar dökün. Ardından yavaşça ovalayın. 1 dakika boyunca masaj yaptıktan sonra 10 dakika kadar kolunuz da ya da ağda yaptığınız bölgede bekletin. Ağda yapılacak olan bölgede karanfil yağını sürdükten sonra cildinizde sanki yüzeysel anestezi olmuş gibi hissedebilirsiniz.

Ağda işlemine geçmeden hemen önce yine aynı bölgeye bir miktar pudra dökün. Çünkü ağdayı sürdüğünüz de kılların hepsini rahatlıkla alabilsin. Burada “Dalin”in bebek pudrasını tercih edebilirsiniz. Çok az miktar da kullanmanız kafi dir.

Özellikle ılık ağda kullanmanız sizin için daha iyi olur. Bir tahta ince uzun çubuk yardımı ile ağdayı belli miktar da alıp ağda yapılacak bölgeye sürün. Bunun yanında ağda bandı da kullanmalısınız. Ağda sürüldükten hemen sonra ağda bölgesine o bandı yapıştırmanız gerekmektedir. Kılları çekeceğiniz ters yöne doğru itin. İyice yapıştığından emin olduktan sonra bir an da kolunuzdan bandı çekin. Herhangi bir acı hissetmeyeceksiniz. Sizler de bahsetmiş olduğumuz yöntemi kullanarak ızdırapsız bir ağda yöntemi ile tüyleriniz den pratik bir şekilde kurtulabilirsiniz.


Acısız ve Ağrısız Pratik Şekilde Ağda Nasıl Yapılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ense Topuzu Nasıl Yapılır ? Domates Suyunun Faydaları Sosyal Ağlarda Hesap Silme Yolculuğu Modern Oturma Odaları 2018 Ev Yapımı Sivilce Maskeleri iOS 10 Temiz Kurulum Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil