Ajdar Öldü Mü? Ajdar İle İlgili Son Gelişmeler

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Ajdar Öldü Mü? Ajdar İle İlgili Son Gelişmeler

Ajdar’ı sanırım herkes biliyordur. Bilmeyen yoktur diye umut ediyorum. Zaten 90 lı yılların çocukları bu çakma Pop Starı hakkında bir takım bilgi sahibidir büyük ihtimalle. Ancak bizler yine de Ajdar ile ilgili olarak sizler bilgilendirmek istiyoruz.

Ajdar Kimdir?

Adı Ajdar Soy Adı Anık olan bir zamanların sosyetik pop şarkıcısı 10 Şubat 1973- Mardin doğumludur. 2004 senesinde Kanal D de yayınlanmakta olan Popstar Türkiye adlı ses şarkı yarışmasında tanınmış ve tüm ülke kendisini burada bilmiştir. Daha sonra üniversitesini Trakya Üniversitesi Makine Mühendisliğinde tamamlayıp buradan mezun olabilmiştir.

8 yıl kadar diğer farklı mesleğine devam ettikten sonra 2006 senesinde gündeme bomba gibi bir giriş yaptı. Tüm Türkiye bir an da kendisini tanımış oldu. Ne Ajdarmışsın be adam.. Adı bir çok skandal ile anılan kimi zaman eğlence kulüplerin de çıkarken kimi zaman da sokakta bir kaç kişinin dayağına da maruz kalmış sanatçılardan biridir. Şu sıralar sesi soluğu pek çıkmasa da kim bilir belki yakın zaman içerisinde tekrar yeni bir klip ile aramıza geri dönmeye hazırlanıyordur.

Ajdar Öldü Mü?

Şunu da belirtmekte fayda var. Herkesin merak ettiği konulardan birisi ise Ajdar ölmedi arkadaşlar hayatta yaşıyor. Böyle asılsız aslı olmayan saçma sapan haberlere pek fazla inanmayın ve kulak asmayın diyorum. Hani bir laf vardır ya Delinin biri kuyuya bir taş atar ve kırk akıllı çıkartamaz.

Sizde o hesap internet ortamın da bir yalan haber dönmüş dolaşmış iyice yalan büyümüş iş öldü ye kadar gelmiş. Yok öyle bir şey. Adam sapa sağlam bazı günler İstanbul da gece kulüplerin de halen daha sahne almaya devam ediyor.


Ajdar Öldü Mü? Ajdar İle İlgili Son Gelişmeler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bebeğinizin Zeka Seviyesi İçin İyotlu Tuz Tüketin Beyazlamış Olan Saçlar Nasıl Eskisi Gibi Olur? Yüzme Sporu Ve Yüzmenin Faydaları İlişkinizde Genel Problemleri Anlatan Nefis Görseller Touch ID Sorunu Nasıl Çözülür? Güzel ve Çirkin (Beauty and the Beast) Filmi Fragmanı

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil