Akıllı Telefonlarınızı Daha Güvenli Yapacak 6 Uygulama

Ana Sayfa » Mobil » Akıllı Telefonlarınızı Daha Güvenli Yapacak 6 Uygulama

Akıllı Telefonlarınızı Daha Güvenli Yapacak 6 Uygulama

Hayatımızın bir parçası haline gelen akıllı cep telefonlarımız ne kadar güvenli. Güven konusunda kafanız da soru işaretleri mi? var. Bu soru işaretlerini gidermeye yardımcı olacak telefonlarınızı daha güvenli hale getirecek uygulamaları mutlaka bilmeniz gerekiyor. Bu uygulamalar sayesinde internette güvenle gezebilir, mesajlarınız koruma altına alabilir hatta ve hatta telefonunuza çözülmesi imkansız şifreleri koyabilirsiniz.

İşte o akıllı telefonlarınızı daha güvenli yapacak 6 uygulama;

1.Lastpass

Sosyal medya sizin için olmazsa olmazlarınız arasında ise, internetten alış veriş yapmak sizin için bir yaşam sitili haline geldiyse . Buna rağmen hesap bilgilerinin güvenliliği açısından endişeleriniz var ise bu endişeleri giderecek uygulamayı mutlaka yüklemelisiniz.

2.Signal

Telefonla konuşmaktan çok, mesajlaşmak sizin için daha alternatif bir seçenek haline geldiyse bu uygulama mutlaka akıllı telefonunuzda yer almalı. Bu uygulama sayesinde mesajlarınızın takibi imkansız hale geliyor.

3.Orbot Tor Proxy

Web sitelerinde gezmeyi çok seviyor, çekindiğiniz konularda araştırma yapamıyor, sizden başkasının hangi sitelere girdiğinizi bilmesini istemiyorsanız işte şu an doğru yerdesiniz. Bu uygulama sayesinde girdiğiniz web sitelerinin gizliliğini sağlayabilirsiniz.

4.Opera VPN

Kişisel verilerinin internet ortamına sızmasından korkuyor musunuz? Bu uygulama sayesinde tüm kişisel bilgileriniz güvence altına alınmış oluyor.

5.Ccleaner

Akıllı telefonunuz artık yeterli kadar akıllı değil mi? Depolama alanında sıkıntı mı yaşıyorsunuz. Böyle bir uygulama sayesinde akıllı telefonunuzu eskisinden daha akıllı hale getirebilir, depolama alanında ki sorundan kurtulabilirsiniz.

6.Smart APP Protector

Telefonunuzun kilit uygulaması sizi tatmin etmiyor. Hala telefonunuzun güvende olduğuna inanmıyorsanız bu uygulamaya sizin için olmazsa olmazlarınız arasında yer almalı. Koruma altına almak istediğiniz tüm verileri çözülmesi en zor olan şifreleme yöntemi ile korumak artık mümkün.


Akıllı Telefonlarınızı Daha Güvenli Yapacak 6 Uygulama - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Orkide Nedir, Bakımı Nasıl Gerçekleşir? Grand Theft Auto 5 PC Oyunu Sistem Gereksinimleri Ense Topuzu Nasıl Yapılır ? Youtube ‘a Kendimi Şanslı Hissediyorum Butonu Nasıl Eklenir? Ajax – Manchester United maçı ne zaman oynanacak? Fesleğen Nedir? Faydası Var Mıdır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil