Alışveriş Melekleri Başvuru Katılım Formu

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Alışveriş Melekleri Başvuru Katılım Formu

Kanal D ekranlarında yine yeniden süper bir format ile Moda severleri için Moda programı daha başlamış durumda. Bu programı sakın kaçırmayın diyorum öncelikle. Peki genç ve kendine güvenen bayanlar sizler de bu programa müracaat etmek ister misiniz? İşte o zaman detaylarımıza bir göz atmanız da fayda var.

Alışveriş Melekleri Başvuru Katılım Formu ve Detaylar

İşte Benim Stilim, Gardırop Savaşları ve Stil Avcıları gibi modauygulamaları ülkemizde epey tutuluyor.
Alışveriş Melekleri müracaat inşa etmek içersinde Kanal D’nin internet sitesine girerek, oradaki formu noksansız bir şekilde doldurmak ve bir adet resim ilave etmek yeterli olacaktır.

Her hafta bir yarışmacının büyük mükafatı kazanacağı yarışmada, izleyenler de modaya değin fikirler edinecek ve jüri eşliğinde onlar da yarışmacıları ekranlardan eleştirecekler.
Alışveriş Melekleri müracaat formunu doğru bir şekilde dolduran adayların başvuruları incelenerek makul görülen adaylar ön müzakereye çağrılır.

Yapılan mülakatlar ardından yarışmacı olmaya hak kazananlar bir hafta süresince ekranlarda 10 bin TL içersinde tarzlarını yarıştırırlar.

Yarışmacı adayları Alış veriş Melekleri müracaat formunu Kanal D’nin resmi sitesi dışında hiçbir yerden doldurmamalıdırlar.
Başvuru fiyatsız olup, telefonla veyahut e-posta yolu ile başvurulardan para talep edildiğini ifade eden şahıslara haysiyet edilmemeli ve en hızlıca ihbar edilmelidir.

Kanal D’de yayınlanan birçok müsabaka ve uygulamayla alakalı bütün görüş ve öneriler içersinde 0 (212) 478 00 88 numaralı Alo D Hattı aranabilir.

Kanala telefonla değil de e-posta yolu ile ulaşmak isteyenler izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr hesabından birçok isteklerini ve şikayetlerini iletebilirler.

Kanal D’nin yeni sezonda epey iddialı bir şekilde sunduğu Alış veriş Melekleri adlı yarışmada, katılımcılar seçtikleri meleklerle beraber bir hafta sürecek keyifli ve yorucu bir müddetçe girecekler.

Ivana Sert ve Kenan Doğulu’nun seçtikleri konsepte göre tarzların yarışacağı programda, jüriden en çok puanı alan melek ve yarışmacısı büyük mükafatı kazanacak.
Diğer moda yarışmalarından değişik olarak Alış veriş Melekleri’nde yarışmacılara melekleri eşlik edecek.


Alışveriş Melekleri Başvuru Katılım Formu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Baklavalık Yufkadan Peynirli Sarıyer Böreği Tarifi Apple İphone 8 Tüm Gerçeğiyle Gün Yüzüne Çıktı Dere Otlu Kabak Tarator Tarifi TEOG Sınav Sonuçları Nasıl Öğrenilir? Tatilde Saç Bakımı Nasıl Olmalıdır? 10 Alternatif Noel Şarkısı

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil