Android Tabletler Sıfırlama İşlemi Nasıl Yapılır

Ana Sayfa » Teknoloji » Android Tabletler Sıfırlama İşlemi Nasıl Yapılır

Android Tabletler Sıfırlama İşlemi Nasıl Yapılır? Tabletinize virüs mü girdi yoksa yavaşladığını mı düşünüyorsunuz eğer bunların bir kaçını yaşıyorsanız artık cihazınıza reset atmanın yani sıfırlanması zamanı gelmiş demektir.

Android İşletim sistemi tabanlı bir tablet kullanıyorsanız size aşağıda anlatılanlara göre işlemleri tek tek uygulayıp cihazınızı resetleme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Hard format yani güçlü biçimlendirme şeklidir. Bu işlemi makinenizin aşırı yavaşlaması durumunda veya hatalı yazılım yükleme durumlarında cihazı kurtaracak olan güçlü yöntem şeklidir.

Yapmanız gerekenleri hemen size açıklıyorum. Ses Kısma + Güç Düğmesine aynı anda basıp ekrana android logosunun gelmesini beklemelisiniz.

Hemen ardından ekranda belirecek olan wipe data/factory yazısını gördüğünüzde ses tuşları ile yönlendirme işlemini yapınız ve güç tuşuyla onaylayabilirsiniz.


Android Tabletler Sıfırlama İşlemi Nasıl Yapılır - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Enlight İncelemesi

Enlight İncelemesi 05 Mart 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Şeritli Açma Poğaça Tarifi Windows 10’da Hangi Uygulama Ne Kadar Pil Tüketiyor? Sigaranın Vücuda Zararları Nelerdir? Krem Şantili Cevizli Kurabiye Tarifi Yapay Zeka ve Chatbot Teknolojisi Nereye Gidiyor? Süt İle Yapılabilecek Yüz Maskeleri

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil