Android Telefon veya Tabletinizi Bilgisayar Üzerinden Nasıl Kontrol Edersiniz?

Ana Sayfa » Bilgisayar » Android Telefon veya Tabletinizi Bilgisayar Üzerinden Nasıl Kontrol Edersiniz?

Yeni aldığınız tabletlerinizden veya güncel Android telefonlarınızdan bilgisayar desteği ile yönetebileceğiniz programlar olduğunu duymuşsunuzdur. Bu özelliğimizi aktif olarak kullanmak için size yardımcı olacak sadece iki şey var bir adet bilgisayar ile kullanabileceğiniz bir İnternet erişimi yeterli şuan sizlere.

Bu konu hakkında birçok yazı ve makale varken bizim farkımız önceden denenmiş ve kullanıcıların insanlara önerdiği bir programı sizlere tanıtacağız. Program hiçbir virüs ve benzeri bileşenler içermeyen güvenlik açısından sizlere güvence verdikleri bir programdır.Bilgisayar Üzerinden Yapabileceklerimizden Bazıları Android telefonumuzdan bilgi, dosya, veri aktarımı, resim, video, uygulamalar. Bunlar en kolayları sadece bunlar gibi birçok benzer olayı da kapsamaktadır. Şimdi gelelim sizlere anlatmak için beklettiğimiz uygulamamıza.

Bilgisayar Üzerinden Tabletler Ve Telefonlar İçin Muhteşem Özelliklerimiz Var.

İşte gelelim programımıza ismini vermekten önce bir kaç özel ve sizleri kendine bağımlısı yapacak olan özelliklerine. Android telefon veya Tablet sahibiyseniz okumaya devam edin. Programımız ile gelen aramaları yanıtlama şansınızın olduğunu söylesem?. Güzel bir özellikten daha fazlası var bence telefonunuza düşen her bildirimi aynı anda bilgisayarınızda da bildirimini alabilirsiniz.

Programımızın ismi AİRDROİD programı ile artık hayat daha rahat bilgisayarınızdan işlerinizi hallederken her an bilgisayarınıza bakmaya gerek kalmadı. Sizlere saydığım özellikten daha fazlasını sunuyor bilgisayarınızda adeta telefonunuzu entegre etmiş bir konumda olabilecek durumda oluyorsunuz. İsterseniz arkadaşlarınıza SMS atabilir onlarla sohbet edebilirsiniz. Kullanım açısından güncel olan bir arayüze sahip olan AİRDROİD sizlere herkeste olmayan bir hayatı vadediyor adeta.

Şuan yapacağınız işlem çok basit hemen telefonunuza veya tabletine AİRDROİD uygulamasını indiriyorsun orada sizlere yapılması gereken her şeyi anlatıyorlar kullanışlı arayüzü ile hepinize iyi günler.


Android Telefon veya Tabletinizi Bilgisayar Üzerinden Nasıl Kontrol Edersiniz? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Seda Sayan ve Uğur Arslan ile Artık Susma Programı Başvuru Formu Sinir Krizi Anında Yapılması Gerekenler Tarkan Yep Yeni Klibi Yolla İzle Eski Bilgisayardaki Bilgileri Yeni Bilgisayara Aktarma Yöntemleri Satın Alınan Evde Kiracı Varsa Bu Durumda Ne Olur? Siroz Hastalığı Nedir? Belirtileri Nasıl Başlar?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil