Android Telefonlar İçin Ücretsiz Virüs Programı

Ana Sayfa » Mobil » Android Telefonlar İçin Ücretsiz Virüs Programı

Android Telefonlar İçin Ücretsiz Anti Virüs Programı Android telefon kullanıcılarına özel olarak üretilmiş ve telefonunuza gelecek her türlü kötü yazılımlara karşı koruma ile yükümlü antivirüs programını sizlere sunacağız.

Android Telefonlar İçin Ücretsiz Virüs Temizleme Programını ve yazılımını sizler için test ettik gerçekten bir çok başarıya imza atmış olan bu programı hemen Android işletim sistemli Mobil cihazınıza indirip ücretsiz bir şekilde kullanımına başlayabilirsiniz.

Android cihazları üzerindeki uygulama ve dosyaları belirlemiş olduğunuz aralıklar ile otomatik olarak tarayıp virüs, zararlı veya casus yazılımları tespit ederek siz herhangi bir işlem yapmadan kendisi silen uygulama ile android cihazlarınızı güvende tutmak istemez misiniz?

Son olarak da bu program ile gelen yenilikleri sıralıyoruz.

YENİLİKLER

* Malwarebytes Labs
* Android 6 support
* Pull to refresh in views
* More languages
* Notification for issues
* Bug Fixes
* Changes will be displayed on dashboard

İNDİRME LİNKİ: TIKLA


Android Telefonlar İçin Ücretsiz Virüs Programı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hamilelikte Doktora Ne Zaman ve Ne Sıklıkla Gitmeli? Eski Bilgisayardaki Bilgileri Yeni Bilgisayara Aktarma Yöntemleri Gerçeğin Peşinde Programı Telefon ve WhatsApp Bilgileri Mükemmel Şirin Beyaz Yavru Kediler QNB Finansbank EFT Saatleri 2017 Androide Geçmek İçin 8 Neden

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil