Android’de Kullanılabileceğiniz Alternatif En iyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması

Ana Sayfa » Mobil » Android’de Kullanılabileceğiniz Alternatif En iyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması

Android cihazlarda gizlilik için kilit ekranı uygulaması oldukça önemlidir. Peki hangi uygulamalar indirilmeli? Bu uygulamalar hem çok şık olup hem de güvenli olmalıdır.

Android’de Kullanılabilecek 10 Kilit Ekranı

ZuıLocker

Bir kilit ekranı görevinden daha fazlasını yapıyor. HD olan duvar kağıtları her gün otomatik olarak güncelleniyor. Tamamen kişiselleştirilebilen ve HD duvar kağıdı özellikleriyle oldukça güvenli bir kilit ekranı uygulamasıdır. Ücretsiz olarak indirilebilir ve kolayca uygulanılır.

Start

Android cihazlarda kullanılabilecek sade bir kilit ekranı uygulamasıdır. Kişiselleştirilen ve kısayollarla kullanımı kolaylaştıran bu uygulama Blumarka telefonlarda varsayılan arayüz uygulamasıdır. Ekran kilidini açmadan da birçok şeye ulaşılabilir.

Cover (Beta)

Gelişmiş bir kilit ekranı uygulamasıdır. Bu uygulama ile sık kullanılan uygulamaların kısayollarına günün saatlerine göre filtrelenmiş bir şekilde ulaşılabilir.

DashclockWidget

Androidkilit ekranlarında sadelik yaratan bir uygulamadır. Kilit ekranında saat ve takvim görünümüne yer veren bu uygulamanın kullanımı kolay olup ücretsiz olarak indirilir.

LocketLockScreenFor English

Kilit ekranını kişiselleştirmeye olanak sağlayan bu uygulama Türkçe dil seçeneğini bulundurmuyor.

Loklok

Androidkilit ekranında renkleri temsil edebilecek bir uygulamadır. LoklokAndroid cihazlarda kilit ekranını değiştirmekle kalmayıp oluşturulan çizimleri paylaşabilir.

Echo Notification Lockscreen

Yakın zamanda Microsoft tarafından satın alınan, kilit ekranı ve bildirim uygulaması ile Android cihazlarda şık duran bir uygulamadır. Minimal bir tasarıma sahiptir.

GoLocker

Müthiş kilit ekranı temaları barındırıyor. Android cihazlarda çok yer kaplamayan ve ücretsiz olarak indirilen bir uygulamadır.

Acdisplay

Şık görüntü stiline sahip, bildirim sabitleme özelliği bulunan bu uygulama pil ömrü konusunda da oldukça iyidir.

SlidelockLocker

Özel olarak bildirimleri yönetmek için kullanılan kilit ekranı uygulamasıdır. Bu uygulamanın tek eksik yanı büyük bir fonta sahip olmasıdır.


Android’de Kullanılabileceğiniz Alternatif En iyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Patatesli Rulo Milföy Böreği Tarifi Hamilelik Öncesinde Alınması Gereken Vitaminler Kanal D Şule İle Vitrindekiler İletişim Bilgileri Show Tv Whatsapp İhbar Hattı İletişim Bilgileri Tost Tarifi, Tost Nasıl Yapılır? 2017 Salon Takımı Modelleri

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil