Ankara Telefon Kodu Nedir?

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Ankara Telefon Kodu Nedir?

Ankara Türkiye’nin başkenti olmakla birlikte büyük şehirlerimizden bir tanesidir. Bir çok gezilip görülecek yerleri ile birlikte Anıtkabir’i de mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Anıtkabir’in yanı sıra ulaşım yönünden de çok keyif alacağınızın bir şehir ünvanını da elinde barındırıyor. Gidebileceğiniz bir yere rahatlıkla minibüs ve otobüs kullanmadan kolayca Metro ile hızlı bir şekilde varılabilmektedir.

İstanbul’dan sonra nüfusu en kalabalık şehirlerden birisi seçilen Ankara gerçekten muazzam bir alt yapıya sahiptir. Bu şehri mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Ankara’yı daha önce görmeyen arkadaşlarımız var ise mutlaka sizlere tavsiyem gidip görün o muhteşem ahengi sizler de yaşayın istiyorum.

Peki nereler de gezmeliyim diye soracak olursanız. Öncelikle Kızılay’ı bir taaf edin gezmedik yer bırakmayın. Çarşılarını Avm’lerini mutlaka gidip görmelisiniz. Son olarak ise Anıtkabir’e ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara’ya kadar gidip de Atamızın mezarını ziyaret etmemek olmaz tabi ki. Anıtkabir’in içerisinde de gezilecek bir çok yer mevcuttur. Oraya gittiğiniz de zaman çok görkemli bir yer olduğunu hemen sizde göreceksiniz.

Ankara Telefon Kodu Nedir?

Şu sıralar internette aranılan ve merak edilen konu ise Ankaranın telefon kodu nedir bu konuyu bir çok arkadaşımız merak etmektedir. Hemen aşağıda sizlere bunu açıklamak istiyoruz. Ankara’nın telefon kodu nedir buyrun hadi hep birlikte öğrenelim bakalım.

Ankara’nın alan kodu 312 kod ile başlamaktadır arkadaşlar. Bu gibi bilgileri aklımız da tutmamız da büyük fayda var diye düşünüyorum.


Ankara Telefon Kodu Nedir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Oje ile Birlikte Yapabileceğiniz Birbirinden İlginç Fikirler Safra Kesesi Taşı Belirtileri Nelerdir? WhatsApp Mesajları Google Driver’a Nasıl Yedeklenir? En Güzel Küt Kesim Saçlar 2017 Gerçeğin Peşinde Programı Telefon ve WhatsApp Bilgileri Kemik Kırıklarında İlk Müdahale Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil