Apple iPhone 8, 12 Eylül de Tanıtılacak

Ana Sayfa » Teknoloji » Apple iPhone 8, 12 Eylül de Tanıtılacak

Apple iPhone 8, 12 Eylül de Tanıtılacak

Evet Apple fanları ve sevenleri bu haberimizi sizleri ilgilendiriyor. Kısa bir süre sonda Apple ın Yen’i Amiral gemisi olacak olan iPhone 8, 12 Eylül de resmen tanıtılacağı açıklandı.

Şimdi herkese de merak uyandıran bu yeni jenerasyon iPhone 8 nasıl olacak. Evet bir çok kişide soru işaretleri şimdiden oluşmuş olsa da bir çok özelliği şu anda internete düşmüş durumda. Ancak yine de emin olmamakla birlikte yanlış bir bilgi olmaması açısından resmî tanıtımı gerçekleşmeden teknik özelliklerine değinmek istemiyoruz.

12 eylül den sonra tanıtımın ardından hemen sizlere teknik özellikleri, detayları ve renk seçeneklerini açıklayacağız.

10. Yıl Şeref’i olması dolayısıyla görkemli bir açılış olacak. Etkinliğe bir çok tanınmış ismin de katılması bekleniyor. 10. Yılın Şeref’ine Yen’i iPhone dan ben şahsen çok umutluyum diyebilirim. Ancak fiyatı konusunda ne yazık ki aynı şeyleri diyemeyeceğim. Umuyoruz ki makul bir fiyata piyasaya sürürler de herkes bu Yen’i iPhone u kullanma fırsatı yakalayabilir diyoruz.

Steve Jobs u maalesef ki 2011 senesinde kanser den dolayı kaybetmiştik. Ölümünün ardından Apple ın başıma Tim Cook getirildi. Başa geldiği günden bu yana kendisi de bir çok yeniliğe imza attı diyebiliriz. Umarız bu Yen’i iPhone 8 de istenilen verimi elde edip herkes tarafından sevilen bir cihaz olur.


Apple iPhone 8, 12 Eylül de Tanıtılacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Enlight İncelemesi

Enlight İncelemesi 05 Mart 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Varis Tedavisi Nedir ve Nasıl Uygulanır? 2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri Google Chrome’da YouTube’un Gizli Karanlık Modu Nasıl Etkinleştirilir? Uyumaya Yardımcı Bitkiler Nelerdir? Kivi Reçeli Tarifi Slime Nedir, 3 Dakika İçinde Slime Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil