Apple İphone 8 Tüm Gerçeğiyle Gün Yüzüne Çıktı

Ana Sayfa » Teknoloji » Apple İphone 8 Tüm Gerçeğiyle Gün Yüzüne Çıktı

Apple İphone 8 Tüm Gerçeğiyle Gün Yüzüne Çıktı. Geçtiğiniz günler de İphone 8 e ait olduğu öne sürülen bir görsel yayınlanmıştı. Bugün için ise İphone 8 e ait olan tüm gerçekçi görüntüleriyle yeni video internete sızdırılmış durumda.

Apple’ın önde gelen Mobil cihazlarından olan İphone serileri günden güne değerini gittikçe katlıyor. Artık her geçen sene Apple’ da çıtayı bir tık daha büyütmeye devam ediyor.

İphone 7 ile çıkışını hızlı bir şekilde sürdüren ve halen daha sürdürmeye devam eden şirket Eylül ayı içerisinde İphone 8’i tanıtmaya hazırlanıyor. İphone 7’den istediği verimi elde eden Apple şimdi de İphone 8 hazırlıklarına dur durak vermeden yollarına devam etmektedir.

Piyasaya çıktıktan sonra yine peynir ekmek gibi kapış kapış satılacağından kesinlikle adım gibi eminiz. Hatta ilk çıktığı zaman Apple mağazalarının önünde çadırları tekrar görmeye başlarız.

Evet arkadaşlar iPhone 8 muhtemelen bu tasarımla gelecek. Aşağıda video’da sizler için detaylı bir anlatım yapılmış herkese iyi seyirler dileriz.


Apple İphone 8 Tüm Gerçeğiyle Gün Yüzüne Çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Enlight İncelemesi

Enlight İncelemesi 05 Mart 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Windows 10’da Hangi Uygulama Ne Kadar Pil Tüketiyor? Aksak Rekabet Piyasası Nedir? Haşhaşlı Susamlı Kurabiye Tarifi 2017 Salon Takımı Modelleri Pokemon GO Nedir, Pokemon GO Amacı Hakkında Bilgiler İrem Derici Öldü Mü? Son Durumu Hakkında Bilgiler

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil