Asos Yeni Şık Abiye Ve Elbise Koleksiyonu

Ana Sayfa » Bayanlara Özel » Asos Yeni Şık Abiye Ve Elbise Koleksiyonu

Yeni sezonda da Asos yeni abiye ve elbise modelleriyle sezona güzel bir giriş yaptı. Bu sezon koleksiyonda sadelik ve canlı renkler ön plandaydı. Elbiselerdeki çiçek desenleri birçok bayanı büyüledi. Bu yıl birçok bayanı bu desenlerle görmek mümkün.

Abiye Ve Şık Elbise Modelleri

Parlak ve canlı renklerin birleşimiyle koleksiyondaki abiyeler bayanların dikkatlerini çekmeyi başardı. Bunun yanında da sadelik ve zariflikleriyle dolu elbiseler birçok kadının zarifliğini katlayacak. Canlı renkler ve çiçek desenli elbiseler yazın geldiğini birçok kişiye kanıtladı. Çiçek desenleri dışında da siyah abiye ve elbiselerde şıklık ve zarafet unsuru olarak kullanılmış. Küçük ve basit dokunuşlar birçok elbiseyi şıklık katmakta. Bu durum böyle giderse Asos markasından büyük bir yükseliş beklenmekte.

Kısa Elbise Ve Abiyeler

Kısa elbise ve abiyelerde siyah ve göz yormayan renkler göz önündeydi. Renkler dışında da dantel işlemeler elbise ve abiyelerde yerlerini almış. Bilindiği üzere birçok kadın dantel ve işlemelerden hoşlanır. Asos bu koleksiyonunda da bu bayanları unutmamış. Bu durum bayanların gözünden kaçmadı.

Uzun Elbise Ve Abiyeler

Uzun elbise ve abiyeler çoğu bayanın gözdesidir. Uzun elbiselerin ve abiyelerin tek dezavantajı ise yürürken düşme ve yırtılma tehlikesidir. Asos bu durumları unutmadı ve birçok elbise ve abiyelerin uzunluğuna ve genişliğine dikkat etti. Her kadın abiye ve elbiselerde rahat olmayı hayal eder.

Bu koleksiyon sayesinde birçok kadının hayali gerçek olacak. Asos neredeyse tüm bayanların gözdesi olma yolunda büyük adımlar atmaktadır. Diğer koleksiyonlarında da kadınların şık ve rahat olmaları ile ilgili tasarımlarını birçok kadın görmek istiyor. Ünlü bir marka olan Asos bir daha ki koleksiyonunda böyle düşünen bayanları unutmayacaktır. Nede olsa bütün bayanlar şık olmak ister.


Asos Yeni Şık Abiye Ve Elbise Koleksiyonu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Safranbolu’da Gidip Görmemiz Gereken 10 Yer Gözaltı Morlukları Lazerle Tedavi Edilebilir Facebook Hesap Varisi Özelliği Bit Nedir? Saçtaki Bit Nasıl Temizlenir? Yeni Assassin’s Creed Origins’in Fragmanı İnternete Düştü Deniz Suyunun İnsana Faydaları Nelerdir?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil