Astral Seyahat Nedir ve Nasıl Yapılır? Tehlikesi Var Mı?

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Astral Seyahat Nedir ve Nasıl Yapılır? Tehlikesi Var Mı?

Astral Seyahat Nedir ve Nasıl Yapılır? Tehlikesi Var Mı? Günümüz de bir çok yer de Astral Seyahat konusunda yalan yanlış bilgilere rastlıyoruz. Böyle birşey var mı? Eğer varsa bile bu mümkün mü? Evet bu tür sorulara yanıt bulmaya çalışacağız.

Astral Seyahat Nedir ve Nasıl Yapılır?

Günümüz de daha henüz kanıtlanamamış ruhun bedeni terk etme yani farklı boyutlara bir nevi 5.boyuta atlama işlemine Astral Seyehat denmektedir. Genel de bu durum uyku sırasında oluşmaktadır. Uyku ile uyanıklık arasında kalanlar da görülmektedir.

Bu durum çok stresli bir gün geçirdiyseniz ya da çok yorgun ve uykusuzsanız gerçekleşebilir bunun bir diğer adına da uyku felçi de denilmektedir. Bu durumlar olmadığı takdir de Astral Seyehat yani tıp dilinde uyku felci olayı gerçekleşmemektedir.

Bu durum da kalp atışlarınız yükselir ruh çıkan bedeni sezdiği zaman bir heyecanlanma olayı gerçekleşir. Zaten Astral Seyehat olayı gerçekleşmeden kişi birden sıçrayarak yatağından uyanır. Astral Seyehat ya uyku halinde ya da gerçek boyutlar da gerçekleşir.

Peki Nasıl Uygulanır?

Şimdi sessiz ve görültüsüz bir ortam da olmanız gerekmektedir. İlk önce ruhun nereye seyehat edeceğini siz belirlemelisiniz. Daha sonra gözlerinizi kapatıp bir gücün sizi yani bedeninizi yukarıya doğru çektiğini düşünün bunu istekle yapın. Bu sırada kalp atışlarınız hızlanabilir ve heyecana kapılabilirsiniz. Ancak korkmanıza gerek yok. Artık Astral Seyehat yolculuğu yavaş yavaş başlıyor demektir.

Eğer korku içeriside devam edecek olursanız hiç bir şekilde Astral Seyehat olayını gerçekleştiremeden yukarıda da belirttiğimiz gibi uyanabilirsiniz.

Tehlikesi Var Mı?

Tabi ki de tehlikesi vardır. Böyle birşeyi mümkün olduğunca denemeyiniz. Bir hevesle ve ya meraktan denenecek bir konu değildir.


Astral Seyahat Nedir ve Nasıl Yapılır? Tehlikesi Var Mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kilo Vermeye Yardımcı Bitki Çayları Kavrulmuş Tel Şehriye Salatası Tarifi Satın Alınan Evde Kiracı Varsa Bu Durumda Ne Olur? Hackintosh Mac Nasıl Kurulur? Kondisyon Bisikleti İle Zayıflama Mümkün Mü? TV8 Güle Güle Oturun Başvuru Formu

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil