Atv – Esra Erol’da Evlen Benimle Başvuru Formu

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Atv – Esra Erol’da Evlen Benimle Başvuru Formu

Atv – Esra Erol’da Evlen Benimle Başvuru Formu

Yeni Sezona bomba gibi bir hazırlık yapmaya hazırlanan Esra Erol geçen sene ufak tefek problemler yaşasa da ve programı bırakacağını söylese de bu sene yine Atv ile anlaşmış gibi gözüküyor.

Atv de hafta içi her gün 17:00 de yayınlanacak olan Esra Erol da evlendirme izdivaç programına tüm televizyon karşısındakiler sizler de davetlisiniz. Bu programı izlerken hem eğleneceksiniz hem gülecek hemde insanların izdivaçlarını seyretme fırsatı bulacaksınız.

Geçtiğimiz 2017 senesinde çok sorunlu bir yayın dönemi geçiren Esra Erol da programı umarız bu yeni 2018 sezonun da yeni yayın hayatında sorunsuz ve emin adımlarla ilerler diyoruz. Zamanın da kendisinin de Esra Erol da adlı program da izdivaç yapıp evlendiğini biliyoruz. Kendisine de çok mutluluklar diliyoruz. 2 tane Allah bağışlasın çocukları var. Allah analı babalı büyütsün diyoruz.

Evet lafı fazla uzatmadan hanımlar ve beyler sizler de evlenmek istiyor musunuz? Yalnızlıklık canınıza tak etmiş olabilir artık bunu hissedebiliyorum. Sizde Atv de yayınlanan Esra Erol da adlı programa başvurularınızı hemen göndermeye başlayabilirsiniz.

Eğer başvurunuz uygun görülürse size hemen geri dönüş sağlarlar bundan emin olabilirsiniz. Sizler için hemen aşağıda başvuru yapabileceğiniz adresi yayınladık. O link üzerinden sizleri yönlendirmiş olduğumuz adrese giderek hemen başvurunuzu online interner üzerinden gerçekleştiriniz. Herkese iyi şanslar artık evlenmeyen kalmasın diyoruz.

Esra Erol’da Evlen Benimle Başvuru Formu DOLDUR:

Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


Atv – Esra Erol’da Evlen Benimle Başvuru Formu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kivi Reçeli Tarifi Bunu Bildiğim İyi Oldu Diyebileceğiniz Mutfak Hileleri Nelerdir? Sosyal Medya Profili İçin Doğru Fotoğraf Nasıl Olmalıdır? Eski Araba Reklamları (Nostalji) Video Bimcell 2017 Yeni Tarife Paketleri Açıklandı WiFi Direct Nedir? Nasıl Kullanılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil