Atv – Whatsapp İhbar Hattı İletişim Bilgisi

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Atv – Whatsapp İhbar Hattı İletişim Bilgisi

Atv yayın kuruluşu Ömer Faruk Kalyoncu yani Zirve Holdinge aittir. Bu kanal da bir çok programı görmeniz mümkündür. Dizilerden filmlere, haberlerden eğlence programlarına ve hayatın içinden en güncel program listesine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Artık günümüz de teknoloji dur durak bilmeden ilerlemeye devam ediyor. Ve her geçen gün teknoloji de yeni bir şeyler değişiyor. Bunlardan bir tanesi de artık kanallar yavaş yavaş Whatsapp ihbar hattına geçmeye başladılar.

Burada önemli olan durumları hemen kendilerine bildirip Atv kanalın da yayınlanabilir olmasıdır. Bir nevi artık anlık ileti gibi bir şey olması da diyebiliriz.

Sizler için Atv nin Whatsapp ihbar hattı numaralarını aşağıda paylaşmak istiyoruz. Atv de şimdiye kadar yayınlanmış olan ve yayınlanmakta olan programlar hakkında aklınıza takılan herhangi bir konu ile ilgili olarak ihbar hattı üzerinden buradaki yetkililere ulaşıp bilgilendirme yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra elinize geçen ilginç bir haber olursa yine Whatsapp ihbar hattı üzerinden çektiğiniz resim ya da videoları kendilerine gönderip Atv Ana Haber Bültenin de yayınlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından bir tanesi olan Atv, Avrupada da en çok izlenenlerin arasında yerini almaktadır. Atv Avrupa kanalı ile yurt dışında yaşayan gurbetçilerimiz de burada yayınlanmakta olan dizi ve filmleri an ve an kanal üzerinden takip edebilir ve istekleri şeyleri Avrupa kanalı sayesinde izleyebilmektedirler.

Aşağıda sizlere verecek olduğum telefon numarası üzerinden Atv yetkilileri ile hemen iletişime geçmeye başlayabilirsiniz. Her türlü görüş ve önerilerinizi kendilerine kolay ve hızlı bir şekilde iletebilirsiniz arkadaşlar..

Atv – Whatsapp İhbar Hattı İletişim Bilgileri

0 505 165 88 88 nolu telefon numarası üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Atv – Whatsapp İhbar Hattı İletişim Bilgisi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Mahmet YIlmaz30 Temmuz 2018

iyi günler
Ben Almanya Castrop Rauxel Sehrinde Oto Tamirhanesi isletiyorum 3 haftalik izinden sonra ilk gün geldim posta kutusuna baktim farkli bi zarf icindeki resim ve yazilanlar
,,bundan sonra böyle,, resimde TC Baskani,Mesut Özil ve Ilkay Gündogan Asilirken ve Türk Bayraginin Üstüne idrar yaparken ,Kuranin üzerine diski yaparken ,olusan bir mektub aksama polise gidecegim bakalim ne diyecekler
sizin icin bu bir haber degeri tasiyorsa bana e -Mail youluyla ulasabilirsiniz veya tel 00491714208459,0049230522353

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Enlight İncelemesi Enes Batur – Hayal Mi Gerçek Mi? Filmi Fragmanı Ağız Kokusu Sebepleri Ve Tedavi Yolları Turkcell Lifecell İnternet Paketleri İrem Derici Öldü Mü? Son Durumu Hakkında Bilgiler Düzenli Egzersiz Neler Kazandırır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil