Bakan İsmet Yılmaz TEOG Kaldırılması İle İlgili Açıklamalar Yaptı

Ana Sayfa » Haberler » Bakan İsmet Yılmaz TEOG Kaldırılması İle İlgili Açıklamalar Yaptı

Evet arkadaşlar artık bilindiği üzere genç kardeşlerimize bu müjdeli haberimizi hemen vermek istiyorum. TEOG artık yok. TEOG sınavı dün itibari ile toz raflar da yerini alacak. Peki bundan sonra ne mi olacak derseniz.

Bakan İsmet Yılmaz’ın açıklamalarını hemen sizlere aktarmak istiyorum. Neler olacak bundan sonra ne gibi düzen sağlanacak. İşte açıklamaları.

Bakan İsmet Yılmaz TEOG’un kaldırılması ile ilgili olarak çarpıcı açıklamalar da bulundu. İşte onlar dan satır başları..

Bakan İsmet Yılmaz: TEOG’un genel toplantıdan çıkan karara göre  artık kaldırılmasına karar verdik. Zaten  TEOG’un kaldırılması da Türkiye’nin önünün hızlı bir şekilde açılması anlamına gelmektedir. Evlatlarımızı yarış atı konumuna getirdik.

İnanın çocuklarımız hızla büyümekte.. Bunun farkında ve bilincinde misiniz. Ola ki bir anne baba etüd merkezleri ne kadar artmıştı değil mi? İşte sırf bu TEOG dan dolayı artmıştı. Dolayısıyla daha çocukluktan başlayarak her evladınıza yarış atı konumuna girmesini hangi anne baba ister söyler misiniz bana?

Haberciler den gelen soruları da cevaplayarak şunları kaydetti. Biraz evinde kalsın biraz kardeşleri ile kalsın. Bizlere güvenin. Türkiye yi hep beraber 21.yüzyıla taşıyacağız. Bu sene uygulanacak mı yoksa uygulanmayacak mı sorusuna ise Bu sene Artık Teog yapılmayacak. şeklinde cevap verdi. Hiç bir kimsenin kaygılanmasına gerek çok daha iyi yerlere gidiyoruz.

şeklinde açıklamalar da bulundu. Tabi bu gerçekten iyi mi oldu yoksa kötü mü oldu bunu ancak zaman gösterecek. Sizler bu konuyla ilgili olarak neler düşünüyorsunuz? Hemen bizlerle paylaşmak için aşağıda yorum kısmından yorumlarınızı gönderebilirsiniz arkadaşlar. Sizlerinde bu konuyla ilgili olarak fikirlerini almak istiyoruz..


Bakan İsmet Yılmaz TEOG Kaldırılması İle İlgili Açıklamalar Yaptı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

WiFi Direct Nedir? Nasıl Kullanılır? Facebook Çağrı Merkezi Telefon ve Mail Bilgileri Enlight İncelemesi Rulo Baklava Tarifi Migren Ağrısı İçin Havuç Suyu İçin Zeytinyağının Saça Faydaları

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil