Beceri İsteyen En İyi Android Oyunları

Ana Sayfa » Mobil » Beceri İsteyen En İyi Android Oyunları

Beceri İsteyen En İyi Android Oyunları

Android’de oyun oynamanın keyfi bir başka oluyor. Peki oynarken beceri isteyen oyunlar neler? Beceri gerektiren bu oyunları oynayarak kendini geliştir.

Bu Oyunlar İçin Beceri Gerekiyor

AA

Yeni fenomen olma yolunda emin adımlarla ilerleyen, beceri isteyen bir oyundur. İlk etapta kolay görünen fakat ilerledikçe zorlaşan ve daha çok beceri kullanılması gerekilen bir oyundur. Dönen yuvarlaklar arasına topu atmaya çalışarak ilerlenir.

Zigzag

Bağımlılık yapan oyunlar arasına kısa sürede giren bir beceri oyunudur. Platform üzerinde zigzaglar çizerek ilerlenen bu oyun oldukça zorlayıcıdır. Oyunda kontrolde olan topu ekrana dokunarak yön değişiyor ve dar duvarların arasından geçerek elmaslar toplanıyor.

BouncyBall

10 milyondan fazla kullanıcı tarafından beğeniyle oynanan bir beceri oyunudur. Öne çıkan engelleri ve tuzakları aşarak ilerlenir. 20 den farklı ortamda ve 800 den farklı bölümde ayrı ayrı deneyim yaşanır. Sınır tanımayan harita editörü ile heyecanınıza heyecan katarken, becerilerinizi de sergilemeniz gerekiyor.

Farkları Bul

Çok dikkatli bir şekilde bakılıp, farklı olanın görülmesi gerekilen bir beceri oyunudur. Bu oyunda aradaki fark yanlış bulunursa süre azalıyor ve oyundaki her resim çok geniş öge dizilişinden oluşuyor. 5 çeşit mod özelliğiyle daha çok zevkleniyor.

ClimbingBall

Mantığı oldukça basit olan fakat oyunda el ve göz koordinasyonununönemli olduğu, oldukça zor ve beceri isteyen bir oyundur. Oyunda yapılması gerekilen sağ ve sol duvarda bulunan sivri uçlu engellere çarpmadan yukarı tırmanmaktır.

Twist

Çok hızlı hareket edilmesi gerekilen bir oyundur. Oyundaki amaç platformlar üzerine düşmeden durmak ve mümkün olduğunca çok atlama gerçekleştirmektir.

PianoTiles

Ekranda beliren siyah tuşlara zamanında basarak ilerlenen müzikli bir oyundur. Zaman geçtikçe daha çok hızlanan bu oyunda refleksler de önemli yer alıyor.


Beceri İsteyen En İyi Android Oyunları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Orkide Nedir, Bakımı Nasıl Gerçekleşir? Grand Theft Auto 5 PC Oyunu Sistem Gereksinimleri Ense Topuzu Nasıl Yapılır ? Youtube ‘a Kendimi Şanslı Hissediyorum Butonu Nasıl Eklenir? Ajax – Manchester United maçı ne zaman oynanacak? Fesleğen Nedir? Faydası Var Mıdır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil