Bermuda Şeytan Üçgeni Nedir Türkçe Belgesel

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Bermuda Şeytan Üçgeni Nedir Türkçe Belgesel

Bermuda Şeytan Üçgeni Nedir Türkçe Belgesel Aralık ayı 1945 yılı Amerikan donanmasına ait olan bir uçak ordusu Florida sahili açıklarında kaybolmuştur. Ancak nasıl ve hangi şekilde kayıp oldukları henüz belli değildir.

Mart 1918 yılında ise yine Amerikadan donanmasından dev yük gemisi Baltimore ye giderken geride hiç bir iz bırakmadan kayıplara karıştı.

Yıllar içerisinde açık okyanuslar da tam yaklaşık olarak 1.2 kilometre karelik alanda bir çok gemi ve gemiler esrarengizce ortadan kaybolmuşlardır. Burası büyük bir gizem ve esrarengiz bir bölgedir. İşte tam burası Bermuda Şeytan Üçgeni dir.

Şimdi ise yep yeni teknolojileri kullanarak suyu katman katman boşaltıp ve ardından gizli bir yeni görüntüler ortaya çıkartabiliriz. Bermuda Şeytan Üçgenini daha da derinlerine inip yakından göreceğiz. İşte devamı ve detayları video’dadır. İyi seyirler..


Bermuda Şeytan Üçgeni Nedir Türkçe Belgesel - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kağıt toplamaktan, dünya şampiyonluğuna Chrome’da Masaüstü Bildirimleri Nasıl Devre Dışı Bırakılır? Şirinlerin Baş Düşmanı Olan Gargamel Kimdir ve Hakkında Detaylı Bilgiler Elma Sirkesinin Vücuda Faydaları Nelerdir? Askerlik İşlemlerinizi E-Devlet Kapısından Kolayca Takip Edebilirsiniz Sezen Aksu’nun En Çok Dinlenen 6 Şarkısı

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil