Bilgisayarınızda Windows Defender Kullanmanız İçin 5 Geçerli Sebep

Ana Sayfa » Bilgisayar » Bilgisayarınızda Windows Defender Kullanmanız İçin 5 Geçerli Sebep

Windows Defender bildiğiniz gibi Microsoft’un yaptığı bir güvenlik programıdır. Bilgisayarların içinde ilkinden beri olan bu yazılım kötü saldırılardan bizi koruyor. Böyle güzel bir program varken neden paralı virüs programlarını tercih ediyoruz? İşte artık Windows Defender kullanmanız için 5 geçerli sebebi açıkladım.

Windows Defender Nedir, Nasıl Açılır?

Bu program sizi kötü yazılımlardan ve tehlikelerden korumaya çalışır. Bilgisayarınıza gömülü olan bu yazılım sadece Windows 10 İşletim Sisteminde vardır. Bir ögeye sağ tıklayıp Windows Defender ile tara deyip yada Ayarlar > Sistem ve Güncelleştirme > Windows Defender bölümüne gidip kendiniz açabilirsiniz.

  • İşletim Sisteminize Gömülü Olarak Gelir;  Bu yazılım için herhangi bir yere gidip indirmeye hiç ama hiç gerek yok çünkü Windows Defender, Windows 10 İşletim Sistemine gömülü olarak gelen bir yazılımdır.
  • Çıkan Reklamlara Maruz Kalmazsınız;  Windows Defender, diğer yazılımlar gibi ”bunu da deneyin” gibi reklamlar sunmaz. Tamamen reklamsız olan bir yazılımdır.
  • Gelişmiş Özellikleri;  Bu yazılımı kullandığınızda ”vay be! Ben bunu kullanırım” diyeceksiniz. Eskiden birçok insan güvenilmez derken şimdi hepsi gelişmiş özellikler sayesinde kullanıyor.
  • Diğer Antivirüs Yazılımlarıyla Eşdeğer Saptama Oranına Sahip; Eğer bilgisayarınızda kötü bir yazılım varsa onu Windows Defender ile taradığınızda %99,8 oranında doğru bir saptama yapacaktır. Diğer yazılımlarla aynı saptama oranına sahip olan Windows Defender, gerçekten ağzımızı açık bırakabilecek düzeydedir.
  • Yeterince İyiden Daha İyi;Başlıktan dolayı neler diyeceğimi tahmin ediyorsunuzdurumarım. Windows Defender diğer yazılımlardan çok çok daha iyi ve tabii ki de size çok faydası olacak bir yazılımdır. Reklamsız, diğer yazılımlara rakip, işletim sistemine gömülü olan bir güvenlik yazılımı kullanıcı için oldukça iyidir.

Bilgisayarınızda Windows Defender Kullanmanız İçin 5 Geçerli Sebep - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Gözaltı Torbaları Nasıl Geçer? Hurmalı Muhallebili Tatlı Tarifi 2017 Salon Takımı Modelleri Başarının 7 Temel Adımı Nedir? Google Chrome Tarayıcısı Üzerinden Mesajlara Nasıl Emoji Kullanılır? Migren Ağrısı İçin Havuç Suyu İçin

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil