Bimcell 2017 Yeni Tarife Paketleri Açıklandı

Ana Sayfa » Mobil » Bimcell 2017 Yeni Tarife Paketleri Açıklandı

Bimcell 2017 Yeni Tarife Paketleri Açıklandı

BİMcell ‘in fiyatları gerçekten uygun mu? Tarifeleri Neler? 

Yanlış duymadınız Evet BİMcell her yöne 6 saniyesini tam 1 kuruştan konuşturuyor. Yükleme işlemi olsa da olmasa da aynı fiyata rahatlıkla sevdikleriniz ile bol bol konuşabilirsiniz. Sadece konuştuğunuz saniye kadar ödeme yapacaksınız. Ancak aç / kapa yapmak 1 kuruş olarak ücretlendirilmekte.

BİMcell müşterilerine özel kampanya yapıyor mu?

Tabi ki yapıyor. Tek seferde yapacak olduğunuz 20 TL ve üzeri yükleme yapan bütün müşteriler 30 gün boyunca rahat rahat kullanacakları her yöne 500SMS ve 1GB İnternet sizlere Bimcell den hediye olarak geliyor.

BİMcell’lilerin konuşma paketleri var mı?

Olmaz mı! Her yöne konuşabileceğiniz 250 Dakika Ses Paketi 12 TL olarak ücretlendirilir. Ve yine her yöne 500 Dakika Ses Paketi ise 14 TL’dir. Konuşmalar ise 6 saniye üzerinden ücretlendirilmiş olup, konuşmadığınız süreler için dakika paketinizden düşmez. 250 Dakika paketini hemen alıp kullanmak için 250DK, 500 Dakika paketini almak için ise 500DK yazıp 4551’e ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.


Bimcell 2017 Yeni Tarife Paketleri Açıklandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Varis Tedavisi Nedir ve Nasıl Uygulanır? Office 365 Nasıl Kullanılır Ve Özellikleri Nelerdir? Eriğin Faydaları Nelerdir? İphone Kulaklıklar Modunda Takılı Kaldı Çözümü Albaraka Türk Kaçta Açılıyor Açılış Saatleri 2017 Mide Ağrısı Kimlerde Görülür Nedenleri Tedavisi

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil