Bimcell Numara Engelleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Ana Sayfa » Mobil » Bimcell Numara Engelleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bimcell Numara Engelleme İşlemi Nasıl Yapılır? Evet arkadaşlar bu yeni makalemiz de sizlere Bimcell Hattınız üzerinden Numarayı nasıl kolay ve pratik bir şekilde engelleyebilirsiniz hemen ondan bahsetmek istiyoruz.

Gizli numaralardan gelen çağrıları ya da aramaları kolayca engel olabilirsiniz. Bimcell kullanıcıları bu Servisi aktive etmesi durumunda gizli numaralardan gelen aramalar artık size yönlenmemiş olacaktır. Gizli numara ile arayan kişiye, sizin gizli numaralardan çağrı kabul etmediğiniz bilgisi gelecektir.

İnternet üzerinden işlem yapmak için;

Gizli numara engelleme aktivasyon ve diğer işlemleriniz için; tıklayınız.

Telefon üzerinden işlem yapmak için ise;

*253# ile;
Gizli numaradan size gelen gelen çağrıları engellemek yada alabilmek için *253# yazarak arama yapabilirsiniz. Bu yeterli olacaktır.

*253# ye arama yapmış olduğunuz da, gizli numaralardan çağrı engelleme servisi mevcut durumunu değiştirmiş olup ve telefon ekranınızda ilgili bilgiyi kendiniz de görebilirsiniz.

NOT: Servis kullanımı ücretsizdir.


Bimcell Numara Engelleme İşlemi Nasıl Yapılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Acısız ve Ağrısız Pratik Şekilde Ağda Nasıl Yapılır? 10 Alternatif Noel Şarkısı Hackintosh Mac Nasıl Kurulur? Hazır Yufkadan Kat Kat Çıtır Börek Tarifi Garanti Bankası EFT Ücretleri Ne Kadar 2017 2018 Çocuklarda Ateş Kaç Gün Sürer? Ne Yapılmalı?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil