Bip Messenger Nedir – Bip Messenger Nasıl Kullanılır?

Ana Sayfa » Sosyal Ağlar » Bip Messenger Nedir – Bip Messenger Nasıl Kullanılır?

Bip Messenger Nedir – Bip Messenger Nasıl Kullanılır?

Şu son günler de sizlerinde bildiği üzere artık sms devre yavaş yavaş sona ermek üzere. İnternet üzerinden fenomen haline gelmiş olan uygulamalar dan birisi olan Bip Messenger uygulaması ile artık tüm sorunlara hızlı bir şekilde çözüm bulunabililyor.

Peki Nedir Bu Bip Messenger ?

Bip Messenger Android ve İOS uygulamasıdır. Anlık internet üzerinden mesajlaşmanıza olak sağlar bunun yanı sıra karşı tarafa resim gibi ücretsiz pek çok şeyi kolayca gönderebilirsiniz. Ancak karşı tarafın da aynı uygulama cihazın da yüklü olmalıdır. Aksi taktir de sizin gönderdiğiniz iletiler karşı tarafa iletilmez.

Bip Messenger’ı Nasıl İndirebilirim?

Uygulama hakkında az çok bilgi sahibi olduğumuza göre artık sıra programı indirmeye geldi. Bip Messenger uygulamasını Adroid’in ücretsiz mağazası olan Google Play uygulaması üzerinden kolayca erişim indirebilirsiniz. İOS kullanıcıları ise AppStore adlı mağazadan uygulamayı “Bip Messeger” şeklinde aratarak indirebilirler.

Sizler uğraşmayın diye hemen aşağıda linkleri ekledik. Buyrun buradan indirebilirsiniz.

İOS VE ANDROİD İNDİRME LİNKLERİ:

İOS: İNDİR
ANDROİD: İNDİR


Bip Messenger Nedir – Bip Messenger Nasıl Kullanılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kilo Vermeye Yardımcı Bitki Çayları Kavrulmuş Tel Şehriye Salatası Tarifi Satın Alınan Evde Kiracı Varsa Bu Durumda Ne Olur? Hackintosh Mac Nasıl Kurulur? Kondisyon Bisikleti İle Zayıflama Mümkün Mü? TV8 Güle Güle Oturun Başvuru Formu

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil