Birinin Sizden Hoşlandığını Gösteren 5 İşaret Nedir?

Ana Sayfa » Bayanlara Özel » Birinin Sizden Hoşlandığını Gösteren 5 İşaret Nedir?

Birinin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız

Bedenimiz biz farkında olsak da olmasak da bir şekilde karşı tarafa ne demek istediğinizi anlatabiliyorsunuz. İşte buna da beden dili denmektedir.

Yani karşınızdaki insanın hal ve hareketleri doğrultusun da onunla ilgili olarak bazı bilgileri kolaylıkla elde etmeniz mümkündür. Hoşlandığınız birisi var ve onun düşüncelerini oldukça merak ediyorsanız işte size hoşlandığını gösteren 5 belirtiyi hemen aşağıda paylaşmak istiyoruz.

Birinin Sizden Hoşlandığını Gösteren 5 İşaret

1- Sevdiğinizin yanında olup sevginizi olabildiğince karşı tarafa yansıtmaya çalışın ki karşıdaki de sizden hoşlanıldığını anlasın. Bir insan sevdiği kişinin her zaman yanında olmak ister ancak daha samimiyet kuramadığı için biraz bu duruma mesafeli olarak yaklaşım gösterirler. Bunun en basit örneği ise hoşlandığınız birisinin sizin yanınıza oturması. Eğer kalabalık bir arkadaş grubunda iseniz ve hoşlandığınız insan sizin yanınıza oturmak istiyorsa eğer sizin için çaba sarfediyor demektir. Yani sizden bir hareket bir kıvılcım bekliyordur.

2- Göz teması ise, burada en etkili ve önemli silahların başında gelmektedir. Neden diye soracak olursanız ilk bakışma ve o ilk göz göze gelme durumun da her 2 tarafta birbirlerine ne demek istediklerini zaten rahatlıkla anlatabiliyordur. Sürekli göz göze geliyorsanız eğer bilin ki karşı taraf sizden elektrik almış ve hoşlantı başlamıştır demektir.

3- Kıskandırmak, eğer karşınızdaki sizden gerçek anlam da hoşlanıyorsa onu kıskandırmayı deneyebilirsiniz. Bunu anlamanın en güzel ve hızlı yoludur. Çünkü bayanlar, erkeklere göre daha çok fazla kıskanç olurlar ve sevdiğini bir başkası ile asla paylaşmak istemezler.

4- Taklit etmek ise, özellikle kadınlar hoşlanmış olduğu kişilerin bazı hal hareketlerini, mimiklerini ve taklitlerini yapmaktan zevk alırlar. İşte bu da sizden hoşlanıyor demek anlamına gelebilir.

5- Gülmek, bir insan en saçma konuşmanız da bile tebessümle ve güler yüzle size gülüyorsa eğer demek ki doğru yolda emin adımlarla ilerliyorsunuz demektir. Kızlar genel de erkeklerin yaptığı soğuk espiriler den pek hoşlanmazlar ancak gerçekten bir hoşlantı var ise o saçma espiriler bile kızlara daha cazip gelebilir. Çünkü sonuçta sizden hoşlanıyordur.


Birinin Sizden Hoşlandığını Gösteren 5 İşaret Nedir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İphone Kullanıcıları İçin Hayatlarını Kolaylaştıracak 5 İpucu Facebook Messenger Uygulaması Yüklenmeden Nasıl Kullanılır? Survivor Sabriye Sinirlerine Hakim Olamadı G-Mail Hesabınızı Nasıl Yedeklersiniz? Ziraat Bankası Müşteri Numarası Öğrenme Yol Arkadaşım Filmi Fragmanı Seyret

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil