Bloke Olan Turkcell Puk Kodu Tekrar Nasıl Açılır?

Ana Sayfa » Mobil » Bloke Olan Turkcell Puk Kodu Tekrar Nasıl Açılır?

Bloke Olan Turkcell Puk Kodu Tekrar Nasıl Açılır? Turkcell hattınız da birden fazla deneme yanılma yapmanız durumunda maalesef bu herkesin başına gelebilecek bir durum arkadaşlar.

Hemen paniğe kapılmayın size kısa yoldan nasıl bu illeten kurtulabilirsiniz onun kısa açıklamasını yapmak istiyorum. Puk ve Pin kodları hattınızın güvenliği için oluşturulmuş olan Güvenli şifrelerdir. Şimdi yapmanız gerekenler..

Öncelikle telefonu kapatıp hattınızı bir çıkartın arka yüzünü çevirerek orayı bir inceleyin Sim kartına ait olan Puk bilgileri o alanda yazmaktadır. Yeni sim kartların da en azından artık yazıyor. O kısından öğrenebilirsiniz.

Peki bu işe yaramadı derseniz 2. bir yol ise;

www.turkcell.com.tr adresine giderek Online İşlemler menüsünden Puk bilgilerinize ve kişisel bilgilerinize erişim sağlayabilirsiniz.

Son olarak 3. bir yol ise;

Turkcell 0532 532 00 00 nolu telefondan müşteri hizmetlerini arayıp sorununuzu detaylı bir şekilde anlatıp tekrar bloke olan Puk numaranızı aktif hale getirebilirsiniz.


Bloke Olan Turkcell Puk Kodu Tekrar Nasıl Açılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Varis Tedavisi Nedir ve Nasıl Uygulanır? Office 365 Nasıl Kullanılır Ve Özellikleri Nelerdir? Eriğin Faydaları Nelerdir? İphone Kulaklıklar Modunda Takılı Kaldı Çözümü Albaraka Türk Kaçta Açılıyor Açılış Saatleri 2017 Mide Ağrısı Kimlerde Görülür Nedenleri Tedavisi

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil