Cep Telefonundan Torrent Dosyaları Nasıl İndirilir?

Ana Sayfa » Mobil » Cep Telefonundan Torrent Dosyaları Nasıl İndirilir?

Cep Telefonundan Torrent Dosyaları Nasıl İndirilir?

Bilgisayarınızda .torrent uzantılı bir dosyayı indirmek için gerekli bilgilere sahip dosyalardır. Film, program, oyun gibi dosyaları indirmemizi sağlar fakat bu dosyaların çoğu yasal değildir. Film, program, oyun gibi çoğu dosyayı .torrent uzantılı dosyalar ile µTorrent uygulaması üzerinden kolayca indirebilirsiniz lakin çoğu yasal değildir.Torrent dosyalarını bilgisayardan indirebildiğimiz gibi telefondan da indirebiliriz. Peki, bu işlemi nasıl yaparız? İlk olarak .torrent uzantılı dosyaları indirmemizi sağlayacak bir programa ihtiyacımız var. Bizim kullanacağımız program µTorrent programı. Tabi başka alternatif uygulamalarda mevcuttur fakat yaygın olarak µTorrent programı kullanılmaktadır.

µtorrentProgramını İndirin

İlk önce µTorrent programını googleplaystore üzerinden indirin ve kurun.

İndirmek İstediğiniz Torrent Dosyasını Belirleyin

µTorrent uygulamasını indirip kurduysanız indirmek istediğiniz uygulama ve ya filmi belirleyin. İndirmek istediğiniz film, program ve ya oyunun ismini sonuna torrent yazarak internet üzerinde aratın.

µtorrentDosyasını Bulun

İndirmek istediğiniz film, program ve ya oyunun .torrent uzantılı dosyasını bulun ve indirin. İndirdikten sonra dosya yöneticisi ile .torrent uzantılı torrent dosyasını bulun ve tıklayın. Karşınıza birlikte açma seçenekleri gelecektir. Burada indirip kurduğunuz µTorrent uygulamasını seçin. Dosyanız µTorrent uygulamasına eklendi ve indirme işlemine hazır halde.

Dosyanız İndirme İşlemine Hazır

Dosya µTorrent uygulamasına eklendiğine göre artık indirme işlemine hazır halde. Gerekli şartlar sağlandığında indirme işlemi otomatik başlayacaktır. İndirme işlemi tamamlandığında dosyanın üzerine tıklayarak indirdiğiniz dosyayı kolayca açabilirsiniz. Dosyalar genellikle .rar uzantılı yada .zip uzantılı olarak yüklendiği için cep telefonunuzda .rar uzantılı yada .zip uzantılı dosyayı açmak için gerekli olan uygulamanın bulunmasında fayda var. Aksi taktirde indirdiğiniz torrent dosyasını açamama gibi bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz.


Cep Telefonundan Torrent Dosyaları Nasıl İndirilir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Şimdiye Kadar Gelmiş Geçmiş En Güzel ve Etkileyici 5 Seri Katil Filmi Yeni Samsung Galaxy S8 Özellikleri İlk Öpücük – Fragmanı İzle Kafa Derisi Kaşıntısının Nedenleri En İyi 10 Bodrum Gece Hayatı Mekânı Tek Hamurla Çeşit Poğaça Tarifi

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil