Çıra Çaktım Yanmadı Flüt Notaları

Ana Sayfa » Müzikler » Çıra Çaktım Yanmadı Flüt Notaları

Bu konuyu siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için hazırlamış bulunuyorum. Çıra Çaktım Yanmadı adlı şarkının Flüt Melodika notalarını hemen aşağıda sizlere belirttik.

Bu şarkıyı özellikle müzik dersleriniz de öğretmenleriniz ile birlikte çalarak sınıfta çok güzel eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Arkadaşlar eğer bizlerden istediğiniz başka flüt notaları var ise lütfen aşağıda yorum kısmından gönderip yardımcı olabilirsiniz. Sizler için hemen bulup konuya eklemeler yaparız.

Dersleriniz de hem eğlenin hemde arkadaşlarınıza hünerlerinizi hemen sergileyebilirsiniz. Belki de öğretmeniniz den bir aferin bile alabilirsiniz. Hemen notaları öğrenmenizi tavsiye etmekteyiz. Tabi hemen ilk seferde öğrenilecek diye bir şey yok. Tekrar ettikten sonra kolay ve hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Çaldıkça çaldıkça bu şarkının ritmini yakalayacaksınız. Bende az önce denedim tabi önce bir zorlandım ama bir kaç kez tekrar edince ne kadar da kolay çalınacağını anladım. Bunu sizlerin de başaracağından adım gibi eminim arkadaşlar.

Çıra Çaktım Yanmadı Flüt Notaları

Notaları: sol la la la sol la la la sol la la la sol sol sol fa mi mi fa sol sol sol fa mi mi fa sol sol sol fa mi

Bu da şarkısı arkadaşlar aşağıda sizlere vermiş olduğum video üzerinden dinleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler diliyorum.

Çıra Çaktım Yanmadı Şarkısı


Çıra Çaktım Yanmadı Flüt Notaları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Enlight İncelemesi Enes Batur – Hayal Mi Gerçek Mi? Filmi Fragmanı Ağız Kokusu Sebepleri Ve Tedavi Yolları Turkcell Lifecell İnternet Paketleri İrem Derici Öldü Mü? Son Durumu Hakkında Bilgiler Düzenli Egzersiz Neler Kazandırır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil