Çocuklar Duymasın Dizisi 2017 Yeni Kadrosu ve Tanıtımı

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Çocuklar Duymasın Dizisi 2017 Yeni Kadrosu ve Tanıtımı

Çocuklar Duymasın Dizisi 2017 Yeni Kadrosu ve Tanıtımı

Neredeyse Çocuklar Duymasın ile büyüdüğümüz dizi yeni sezon da 2017 yılında Kanal D de yeniden ekranlara geliyor. Severek ve beğenerek izlediğimiz Çocuklar Duymasın yep yeni konsepti ile dizi sektörünü resmen kasıp kavuracak gibi gözüküyor.

İlk yayın hayatına 2002 yılında TGRT ekranların da başlamış olan dizi onun akabinde Atv, Star TV ve FOX da devam etmişti. Bu sene ki 2017 yılında Havuç karakteri ile tanıdığımız Furkan Kızılay artık yeni sezon bölümlerin de ne yazık ki yok. Buna öncelikle çok üzüldüğümü belirtmek isterim. Sanırım kendisinin yeni projeleri olduğundan dolayı artık yeni bölümlerinde kendisini göremeyeceğiz.

Bunun yanı sıra ablası olan Ayşecan Tatari dizide ki adı ile Duygu da ne yazık ki artık o da dizi de yer almayacak. O da eğitim sürecinde Amerika da olduğu için maalesef ülkemiz de bulunmuyor. Bu yüzden çocuklar artık dizi de yoklar.

Maalesef ki dizide hiç birşey eskisi gibi olmayacak. Herşey çok değişti. Eski konsept yerine yeni konsept ile karşınız da olacak. Hayatın bire bir gerçeklerini sunan dizi Her Pazar akşamı saat 21:00 da Kanal D ekranların da olacak. Çocuklar Duymasını sevenler ve bu diziyle büyüyen eski nesil sakın kaçırmayın diyorum. Şimdiden herkese iyi seyirler diliyoruz.

Çocuklar Duymasın Yeni Kadrosu:

Tamer Karadağlı (Taş Fırın Haluk) 1967 Ankara doğumlu
Pınar Altuğ (Meltem)
Zeyno Günenç (Dominant Teyze Gönül)
Volkan Severcan (Zero Tuna)
Eren Aksu (Beton ORÇUN)
Öykü Güven (Merve)
Kemal KURUÇAY (Bilinçli Osman)
Alparslan Özmol (Çaycı Hüseyin)
Suzan Kardeş (Kadriye)
Melek ŞAHİN (Emine)
Şükrü Koyuncu (Şükrü)
Vatan ŞAŞMAZ (Engin)
Deniz GÖK (İrem)
Lara (Orçonun Platonik Aşkı)
Sinem Güven Yanık (Hatice)

Çocuklar Duymasın Yeni Tanıtım Videosu:


Çocuklar Duymasın Dizisi 2017 Yeni Kadrosu ve Tanıtımı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Note 4 İçin Android 6. 0. 1 Nasıl Yüklenir? Rulo Baklava Tarifi Windows 10 Hızlı Bir Şekilde Nasıl Kapatılır? Hala Kullanılmaya Değer, Eski Model 5 Android Telefon İngilizce Konuşmayı İlerletmek İçin Hangi Metod ve Teknikleri Kullanmalıyız? Mısır’ın En Lezzetli 10 Yemeği

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil