Delilo Şarkısı Melodika Flüt Notaları

Ana Sayfa » Müzikler » Delilo Şarkısı Melodika Flüt Notaları

Delilo adlı bu şarkıyı hemen hemen hepimiz biliyoruz diye düşünüyorum arkadaşlar. Özellikle İnek Şabanın filmlerinde bile bu şarkıya yer verilmiştir. Bu şarkı oldukça eski ama halen daha günümüz de söylenmektedir. Aslına bakacak olursanız arkadaşlar bu türkü bir Diyarbakır türküsüdür.

İnternet üzerinde şöyle bir araştırdığımız da bir çok yerde yalan yanlış melodika notalarını görüyoruz. Sizler için ince eleyip sık dokuduk hatta flüt üzerinden denemesini bile yaptım arkadaşlar aşağıda sizlere verecek olduğum notalar doğrudur.

İsterseniz eviniz de çalabilir isterseniz de okulda müzik derslerin de öğretmenlerinize kendinizin ne kadar zeki ve hünerli biri olduğunuzu gösterebilirsiniz. İşte buyurun arkadaşlar aşağıda önce Melodika notalarını açıkladık. Onun arkasından ise şarkıyı sitemiz den dinleyebilirsiniz.

Delilo Şarkısı Melodika Flüt Notaları

Delilo Şarkısı Melodika Çalma Videosu İzle


Delilo Şarkısı Melodika Flüt Notaları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kavrulmuş Tel Şehriye Salatası Tarifi İphone Modellerinde Pin Kodu Nasıl Değiştirilir? Oğuzhan Koç – Küsme Aşka Klibi İzle Doğru Saç Rengi Nasıl Seçilir? Kilo Vermeye Yardımcı Bitki Çayları Windows 10 Hızlı Bir Şekilde Nasıl Kapatılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil