Dondurulan İnstagram Hesabını Geri Açma

Ana Sayfa » İnternet » Dondurulan İnstagram Hesabını Geri Açma

İnstagram’da Facebook’a bağlı olarak çalıştığı için hemen hemen aynı mantığı kullanmaktadır. Algoritma yapıları bir nebze aynıdır. Bu yüzden hesabınızı tamamıyla kapatmak yerine bana soracak olursak geçici bir süre için dondurmayı tercih etmeniz daha mantıklıdır.

Ancak bazı arkadaşlarımız dondurdukları halde ya da dondurduklarını zannediyorlar daha sonra hesabımı nasıl geri aktif edebilirim diye uğraşıyorlar. Bunun nedenlerini sizlere aşağıda hemen sıralayacağız.

Evet arkadaşlar yukarıda da bahsettiğim gibi hesabınızı silmek yerine dondurmanızı tavsiye ederiz. Belki de sizler farkında olmadan hesabınızı silmiş de olabilirsiniz. Belki bu yüzden artık hesabınız tamamen silinmiştir. Bu yolun hiç bir şekilde geri dönüşü bulunmamaktadır. Bu kulağınıza bir küpe olsun.

Şimdi sizlere dondurulan İnstagram hesabı tekrar nasıl aktif hale getirilir. Bundan söz etmek istiyorum. Diğer türlü silinen hesaplar maalesef geri getirilmiyor. Buna dikkat edin.

Dondurulan İnstagram Hesabını Geri Açma İşlemi

Öncelikle bilinmesi gereken bazı kritik noktalardan bahsedeceğim sizlere tekrar geri açabilmeniz için mutlaka olmak suretle kullanıcı ve şifrenizi hatırlamanız gerekmektedir. Zaten böyle önemli bilgilerinizi daha önceden ya bir yere not alın ya da telefonunuzun notlar kısmında bulunsun.

Üyeliğinizi dondurduktan hemen sonra instagram.com resmi internet sayfalarına giriş yaparak tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Eğer telefon üzerinden yapacağım diyorsanız Android için Play Store İOS için ise AppStore uygulamarı içerisinden İnstagram adlı yazılımı cihazınıza indirmeniz gerekiyor. İşlemi bu uygulama üzerinden de yapabilirsiniz.

NOT: Hesabınızı dondurduktan sonra bir kaç gün erişim sağlayamıyorsunuz. Ancak bu süre zarfın dışında tekrar aktif edebilirsiniz. Yani dondurma işleminden hemen sonra tekrar açacağım diye boşuna uğraşmayın.

İnstagram’ın yep yeni güncellemesi sayesinde artık program daha stabil ve verimli bir hale geldi. Bununla birlikte yeni özellikler de aktif hale gelmiştir.

Bu konuyla ilgili olarak daha fazla bilgi sahibi olmak için https://help.instagram.com/contact/1652567838289083 adresini ziyaret etmeniz gerekebilir.


Dondurulan İnstagram Hesabını Geri Açma - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

kartaliçe04 Ocak 2019

instagram hesabımı dondurmadan önce şifremi değiştim ve günlerdir açmaya çalıştığımda kullanıcı adımı yazdığımda da mail adresimi yazdığımda da kullanıcı bulunamadı hatası alıyorum. doğruladım foto ve el yazısıyla istenen kodu gönderdim girişte sorun yaşıyorsunuz die bni yardım merkezine gönderdi amam sorunum çözülmedi ben nasıl bi yol izlemeliyim?

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çikolata Soslu Browni Kurabiye Tarifi 30 Dakikada Kusursuz Güzellik Android’de Kullanılabileceğiniz Alternatif En iyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması E-Okul ile Not Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır? Cirit Oyunu Nedir, Cirit Nasıl Oynanır? Windows 10’da Kilit Ekranı Görüntüleri Nasıl Bulunur?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil