Dünya Üzerinde En Güvenilir ve Korunaklı 6 Ev Modeli

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Dünya Üzerinde En Güvenilir ve Korunaklı 6 Ev Modeli

Dünyada gördüğümüz o muhteşem evlerin güvenliklerini merak ediyorsanız işte size merakınızı giderecek olduğumuz 6 süper evin koruma şekli nasıl hemen açıklamak istiyoruz.

Dünya da en iyi korunan evleri bu evlere girmeye kalksanız dahi belki tekrar çıkamayabilirsiniz. Çünkü üst düzey güvenliği sağlamaktadır. Bilmediğiniz farklı yöntemler de kullanılmıştır.

İşte onlardan 6 tanesini hemen sizler için açıklamış bulunmaktayız.

En Güvenilir ve Korunaklı 6 Ev Modeli

1. Ryongsong Rezidansı, Dünyanın en çok korunan devletlerinden birinin başında olsaydınız mutlaka korumayı arttırmak isteyebilirdiniz. Ama Kuzey Kore de bulunan Ryongsong Rezidansı çok kuvvetli bir korumaya sahip. Ülkenin Kuzey bölgesinde yer alan rezidans kraliyet ailesi için inşa edilmiştir. Evin içerisinin daha bir farklı olmasının yanı sıra en güvenilir yerlerden biridir.

2. Fairfield Malikanesi, New York, Sagaponack kasabasında yapılmış Amerikalı ünlü yatırımcılardan birisi olan Ira Rennert tarafından satın alınmıştır. Malikane etrafta en çok korunan malikanelerden birisi olarak bilinmektedir. Malikaninin yaklaşık olarak değeri 200 milyon dolar olmasına rağmen evinde bulunmuş olan tabloların değeri ise 500 milyon doları geçmektedir.

3.  Zombi Sığınağı, herkesin kabul edeceği gibi böyle bir durumla daha önce hiç karşılaşmadık. Ancak olur da evinize bir zombi saldırısı olsa nasıl korunacağınızı hiç düşündünüz mü? Tabi ki Hayır. Dünya’nın ilk zombi geçirmez evi olarak bilinen Zombi Sığınağın da pencereler bile ince katmanlı betonlarla desteklenmektedir. Evin tüm duvarları hareket eden bir yapıya sahiptir. Bunun sebebi ise eve girmek ve çıkmak için kullanılan tek şey asma köprü dür.

4. Beyaz Saray, Başkan Trump’un bile dünya da en çok korunan insan olduğunu biliyor musunuz? Beyaz Saray’ın içerisinde aklınıza gelebilecek hemen hemen her şeyin güvenliği alınmış durumdadır. İlk başta Beyaz Saray’ın önünde demir parmaklıklar bulunmaktadır. Bu çok standart gibi gözükse de bu parmaklıkların araba kazalarını engellemek amacı ile tasarlandığını belirtmek isteriz. Çitlerin içinde veya dışında bulunan güvenlik elemanları içerinin ve dışarının güvenini sağlamaktadır.

5.Üst Düzey Güvenlikli Malikane, şu ana kadar görmüş olduğunuz evlerden biri olan ve isminden de anlaşıldığı üzere çok iyi üst düzey güvenliği sağlamaktadır. Bu malikanenin güvenlik sistemi 6 milyon dolar değerindedir. En güzel özelliklerinden biri ise dünya’nın her yerinden evi yönetiyor olabilmenizdir. Binanın hem içerisinde hemde dışında bulunan güvenlik sayesinde İOS telefonlar üzerinden kontrol edilebiliyor.


Dünya Üzerinde En Güvenilir ve Korunaklı 6 Ev Modeli - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ense Topuzu Nasıl Yapılır ? Domates Suyunun Faydaları Sosyal Ağlarda Hesap Silme Yolculuğu Modern Oturma Odaları 2018 Ev Yapımı Sivilce Maskeleri iOS 10 Temiz Kurulum Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil