Düzleştirici Ve Maşa İle Su Dalgası Nasıl Yapılır?

Ana Sayfa » Bayanlara Özel » Düzleştirici Ve Maşa İle Su Dalgası Nasıl Yapılır?

Merhabalar öncelikle bugün sizlere farklı saç modeli hakkında bir kaç bilgi vermek istiyoruz. Saçın yarısı su dalgası maşası ile su dalgası nasıl yapılır ayrıca diğer yarısı ile düzleştirici ile nasıl düzgün hale getirilir hemen bu konular da kısaca bilgi vermek istiyorum.

Su dalgası maşası bayanların olmazsa olmazlarından bir tanesidir hangi bayan’a sorsak üründen memnun ve sevdiklerinden bahsediyorlar evet hanımlar sizler de evleriniz de kendiniz kolayca yapabilirsiniz. Sizlere tavsiye edeceğim bir ürün ise Shibo Wavy adlı üründür. Bayanların en çok tercih ettiği modellerin arasındadır. Ürünü kullanmaya başlamadan önce ısıtmaya koymanız gerekmektedir. Ancak inanılmaz hızlı ısınıyor dikkatli bir şekilde kullanmanız da fayda var.

Öncelikle saçınızı her 2 yana ayırıp ardından biraz tarayın. Zaten fazla bir zaman geçirmeden ürün 180 derece ye ulaşmış vaziyete geliyor. Ürün üzerinde çok fazla fonksiyon mevcuttur sizler istediğiniz gibi düğme üzerinden ayarlama yapabilirsiniz. Şimdi ilk olarak saçlarınızın ön kısmına bu ürünü tutturacak şekilde ayarlıyorsunuz. 10-15 saniye arasında istenilen şekli saçınıza kolayca verebilirsiniz.

Ürün saçta elektriklenme de yapmamaktadır.  Kolay ve kısa yoldan saçınızı hem düzleştirebilir hemde değişik dalgalı modelleri verebilirsiniz.

 


Düzleştirici Ve Maşa İle Su Dalgası Nasıl Yapılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Safra Kesesi Taşı Belirtileri Nelerdir? Office 365 Nasıl Kullanılır Ve Özellikleri Nelerdir? 15 Temmuz 2016 Darbe Girişimi Belgeseli Hurmalı Muhallebili Tatlı Tarifi Karne Hediyesi Bilgisayar Bekleyenlere Alternatif 5 Dizüstü Ziraat Bankası Müşteri Numarası Öğrenme

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil