Efsane Aksiyon Oyunu Max Payne 4 Çıkmaya Hazırlanıyor

Ana Sayfa » Oyunlar » Efsane Aksiyon Oyunu Max Payne 4 Çıkmaya Hazırlanıyor

Efsane Aksiyon Oyunu Max Payne 4 Çıkmaya Hazırlanıyor.

Evet arkadaşlar yanlış duymadınız. Max Payne 4 RockStar Games firmasının duyurduğu bilgiye göre kısa bir süre sonra Max Payne’nin son halkası 4 ile buluşacağız.

Max Payne 1 de mafta çete liderleri Max Payne’ın evini basıp karısını ve çocuğunu katlediyorlar. Max Payne’de New York da bir gizli ajan bir nevi Polis memurudur. Neyse ki evine geldiğin de kapıyı açıp içeri girer sonra ilk telefonu burada alır. Çete liderlerinden biri tehditler savurarak telefonu suratına kapatır.

Max Payne zaten birşeyler den şüphelenmiştir. Merdiven’e yaklaşmadan önce belindeki silahı çıkartıp merdivenleri yavaş yavaş tırmanmaya başlar. Yukarı ya doğru yol aldıkça karısının çığlıklarını duyar ve çocuğunun bağırışını işitir. Yukarıya çıktığın da 2 el silah sesi gelir. Burada eşi ve çocuğu artık öldürülmüştür. Max Payne’de intikam yemini ederek bu çeteyi baştan sona kadar kökünü kazıyacaktır. Artık polislik görevi felan umrunda bile değildir.

Tek amacı vardır o da karısının ve çocuğunun intikamını almak. Bunun için onu uzun ve zorlu bir yol bekliyordur. Neyse ki hikayemiz işte böyle başlıyor. Bunun akabinde RockStar Games 2, 3. serinin ardından Platin seri niteliğinde 4 ü de çıkartmak için kolları sıvamış durumda. Bakalım Max Payne 4 de amaç ve görevlerimiz neler olacak.

İşte yeni fragman görüntüsü yayınlandı. Aşağıdan izleyebilirsiniz.


Efsane Aksiyon Oyunu Max Payne 4 Çıkmaya Hazırlanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kilo Vermeye Yardımcı Bitki Çayları Kavrulmuş Tel Şehriye Salatası Tarifi Satın Alınan Evde Kiracı Varsa Bu Durumda Ne Olur? Hackintosh Mac Nasıl Kurulur? Kondisyon Bisikleti İle Zayıflama Mümkün Mü? TV8 Güle Güle Oturun Başvuru Formu

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil