Ekranı Kırık İphone Modelleri Nasıl Tamir Edilir?

Ana Sayfa » Teknoloji » Ekranı Kırık İphone Modelleri Nasıl Tamir Edilir?

Ekranı Kırık İphone Modelleri Nasıl Tamir Edilir?

Maalesef herkesin başına gelebilecek bir durum bu. İster istemez elimizden yere düşebiliyor ya da istem dışı bir yere farkında olmadan sert bir şekilde vurabiliyoruz. Böyle durumda da ne yazık ki ekran ya çatlıyor ya da tuzla buz oluyor.

Bunun için yapacak birşey yok arkadaşlar ne yazık ki ve cihazınızın garantisi olsa dahi maalesef üstüne basarak söylüyorum ki ekran kırıkları sizden kaynaklı yani kullanıcı hatası kapsamında olduğu için ücret kendi cebinizden çıkıyor.

Bu Apple mağazasına da gitseniz aynı herhangi bir telefon bayisinden alsanız da aynı değişmeyecektir yani. Peki artık olan oldu şimdi ne yapmalıyım diyerek telaşa kapılmayın hemen.

Önce internet üzerinden panel ve dokunmatik cam fiyatlarını bir araştırın uygun orjinal çıkması bulabilirseniz hiç beklemeyin hemen bir tane alın. Ardından size en yakın ve güvenilir telefon bayisine giderek durumu böyle böyle anlatın cuzi bir ücret karşılığında telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz. Öyle yüksek meblağlar felan sakın ödemeyin bizden size bir uyarı..

Aşağıda ekran değişim videoları mevcuttur isterseniz bi göz atabilirsiniz..


Ekranı Kırık İphone Modelleri Nasıl Tamir Edilir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Enlight İncelemesi

Enlight İncelemesi 05 Mart 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Hesabı Nedir? Google Hesabı Nasıl Açılır? Buray Yaz Yağmuru Sevda Gitar Akorları Mantar Zehirlenmesinde Ne Yapmalı? Yeni Türkü’ den Yep Yeni Klip “Sezenler Olmuş” Mobil Oyun Sektörünü Değiştiren 7 Oyun Sırt Eğriliği Nasıl Düzeltilir

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil