El Clasico’da Atılan Efsane Golleri Video

Ana Sayfa » Videolar » El Clasico’da Atılan Efsane Golleri Video

Futbol dendiği zaman bizim Türkler de resmen akan sular duruyor. Gerçi Dünyada da aynı durum geçerli ama ülkemiz de sanki bir daha çok gibi. Fanatiklik de işin içine girince ortalık iyice karışıyor sanki..

Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda bilmiyorum ama bana kalırsa öyle Allah göstermesin resmen fanatikler o gün için derbiler de özellikle savaş ilan ediyorlar desek yeridir.

İnternet üzerinde bizler de sizlere derlemiş olduğumuz El Clasico‘nun eski zamandan günümüze kadar olan efsane videolarını aşağıda video’da gösterdik. Ben bir futbol delisi olarak çok hoşuma gittiğini söyleyeceğim. Peki sizler de izledikten sonra neler düşünüyorsunuz. Bu konuyla ilgili olarak bizlere yorumlarınızı gönderebilirsiniz.

Özellikle bizim ülkemizden futbol hakkında bahsedecek olursak biraz genelde Fenerbahçe ve Galatasaray maçı derbilerin de en fazla olaylar buralar da çıkıyor. Hayır ben anlamıyorum ki birbirleri ile ne alıp veremedikleri var gül gibi maçınızı izleyip evlerinize dağılabilirsiniz. İlla ki o kavga ve gürültüyü çıkartıp ondan sonra dağılacaklar resmen and içmişler diyebiliriz. Umarız ki bir daha böyle tatsız tussuz durumlar ile ülkemiz de karşılaşmayız.

Çünkü maçları izlemeye çocuklar ve kadınlar da geliyor. Bunlara yazık değil mi o küfürler ve hakaretler resmen havalar da uçuşuyor. Ben şahsen çok üzülüyorum ve kendilerini buradan kınamak istiyorum. Umarım bir daha böyle bir durum ile karşı karşıya kalmayız. Biraz da bu yabancıları örnek alalım. Bakın hiç kavga gürültü çıkartıyorlar mı gül gibi maçlarını yapıp herkese dağılıyor. Lütfen biraz daha çeki düzen verelim kendimize..

Evet arkadaşlar şimdi lafı fazla uzatmadan aşağıda sizlere yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi El Clasico efsane gollerini bir araya getireceğiz. Bizler çok keyif aldık izlerken umarız sizde keyifle izlersiniz. İyi seyirler..

El Clasico’da Atılan Efsane Golleri Video


El Clasico’da Atılan Efsane Golleri Video - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Assassin’s Creed Origins’in Fragmanı İnternete Düştü Başarının 7 Temel Adımı Nedir? En Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır? Kemik Kırıklarında İlk Müdahale Nasıl Yapılır? Türkiye de Wikipedia’ya Nasıl Girilir? Sigaranın Vücuda Zararları Nelerdir?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil