Emre Dorman İle Aklımdaki Sorular Stüdyo İletişim

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Emre Dorman İle Aklımdaki Sorular Stüdyo İletişim

Program TV8 ekranların da genel de Perşembeyi Cuma ya bağlayan gece yayınlanmaktadır. Dini konuları ele alan program da her hafta ünlü profesörleri konuk etmektedir.

Gece yarısı 23:45 gibi program başlıyor. Mutlaka her hafta TV8′ i açıp izlemenizi tavsiye ediyorum. En azından bilmediğimiz konular hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Bu program da çok şeyi öğreneceğiz.

Kendisi İlahiyat bölümü mezunu olan bir felsefecidir. Bir çok dalda kendini eğitmiş olan Dorman TV8 de kendi programını yapmaktadır. Ekibi ile birlikte biz değerli izleyicilere öğüt niteliğin de bilgiler veriyor. Bunun yanında Ramazan ayı boyunca yine ekranlar da olacaktır. Bunun da haberini sizlere verelim istedik.

Sizler de oraya katılıp ziyaretçi olabilirsiniz. Dini konular ile ilgili olarak aklınıza ne takılıyorsa Emre Dorman hocamıza iletebilirsiniz. Bundan böyle artık aklınız da din konusu ile ilgili bir kuşkunuz kalmasın. Burada tüm sorulan sorulara yanıt bulabileceksiniz.

Allah’ın tek affetmeyeceği büyük günahlar nelerdir, ramazan ayı ile ilgili izleyiciden ve orada ki konuklardan gelen sorular, Reenkarnasyon diye bir şey var mıdır dinimizde ki yeri nedir, böyle bir şeye inanmalı mıyız? Cihad nedir ve bir Müslüman hangi durum içerisinde savaş’a katılabilir. Gibi bir çok soruları hemen sormaya başlayabilirsiniz.

Program her hafta bir konu üzerine yoğunlaşıyor ve sizler cevabını tam alana kadar devam ediyor. Çok kapsamlı ve önemli konuları da bu program da ele alıyorlar. Programa başvuru ve detaylar ile ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Emre Dorman İle Aklımdaki Sorular Stüdyo İletişim Bilgileri Nelerdir?

Emre Dorman her hafta birbirinden değerli stüdyo ya gelen konukları ile beraber siz değerli izleyicilerin göndermiş olduğu dini soruları yanıtlamaya devam ediyor.

İletişim Mail: emredorman@yahoo.com

Twitter Adresi: https://twitter.com/emredorman

İnstagram adresi: https://www.instagram.com/emredorman/

Site İçi İletişim: http://www.emredorman.com/iletisim/


Emre Dorman İle Aklımdaki Sorular Stüdyo İletişim - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Assassin’s Creed Origins’in Fragmanı İnternete Düştü Başarının 7 Temel Adımı Nedir? En Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır? Kemik Kırıklarında İlk Müdahale Nasıl Yapılır? Türkiye de Wikipedia’ya Nasıl Girilir? Sigaranın Vücuda Zararları Nelerdir?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil