Enes Batur – Hayal Mi Gerçek Mi? Filmi Fragmanı

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Enes Batur – Hayal Mi Gerçek Mi? Filmi Fragmanı

Enes Batur’u sanırım herkes biliyordur artık. Youtube’un en fenomen kişilerinden birisi haline gelmiş olan kendini ülkemizde kanıtlayan Youtuber’lar dan bir tanesidir. Geçtiğimiz günler de ise Altın Kelebek ödülünü de almıştı. Ancak Youtube üzerinde yayınlamış olduğu bazı uygunsuz video’ları yüzünden ödülü ne yazık ki iptal edildi.

Neyse Batur için dünya’nın sonu gelmiş değil. Zaten herkes tarafından sevilen sayılan ve popüler haline gelmiş bir şahıstır.

Evet 19 Ocak 2018 tarihinde vizyona girecek olan “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi” adlı film hakkında sizlere biraz bilgi vermek istiyorum. Hemen onun altından fragmanı seyredebilirsiniz..

Hayal Mi Gerçek Mi Konusu Nedir

Enes, küçük yaşlardan beridir hep arkadaşları tarafından dışlanmaktadır. Onu kimse aralarına almıyordur. Bu durum da Enes’in oldukça canını sıkmaktadır. Okulda, dışarıda artık yaşama hevesi resmen bitmiştir. İçine kapanık bir çocuktur. Sonra Youtube diye bir platform keşfeder ve burada herkesin internete video attığını görür. Daha sonrasın da kendi kendine düşünür ki neden bende bir video çekmeyeyim der?  Zaman içerisinde başlar video’lar çekmeye ilk başlar da yeni başladığından olsa gerek. Pek fazla fenomen olamaz ama kısa süre içinde tüm Türkiye kendisini tanımaya başlayacaktır.

Evet Artık Enes’in bu saatten sonra hayatı tamamen değişecek. Farklı bir karaktere bürünecektir. Resmen paraya para demiyor para babası haline gelmiştir. Lüks evler, arabalar artık Batur için bir hayal değil gerçektir. Kendisine çerez parası gibi gelmektedir. Hal böyle olunca eskiden takıldığı arkadaşlarını bile bir kalemde silip atmaktadır. Ne kadar da yanlış bir tutum ama.. Zengin olundu diye böyle bir şey yapmaya hakkı var mı? Tabi ki yok.

Evet lafı fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakmak istiyorum. Zaten fragmanı seyredince ne demek istediğimi siz daha iyi anlayacaksınız. İyi seyirler..

Filmin Fragmanını Seyret:


Enes Batur – Hayal Mi Gerçek Mi? Filmi Fragmanı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Çiğdem memiş05 Kasım 2018

Kardeşim okuyor abi babam felç geçirdi yatalak nolur onlara yardım eli uzantin sesimizi duyur çok ihtiyacımız var annem ve kardeşim çok zor durumdayız

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Instagram’ın Moda İkonları Bir Paylaşımla Ne Kadar Kazanıyor? Çocuklar Yaz Tatilini Nasıl Değerlendirmeli? GTA San Andreas Türkçe Yama Dosyaları İndir E-104 Ürünlerin İçine Katılan Maddeler Zararlı Mı? Şirinlerin Baş Düşmanı Olan Gargamel Kimdir ve Hakkında Detaylı Bilgiler Gta Vice City Eve Kız Atma Hilesi

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil