Ense Topuzu Nasıl Yapılır ?

Ana Sayfa » Bayanlara Özel » Ense Topuzu Nasıl Yapılır ?

Saçlar bayanlar için oldukça özel olan bir yere sahip olmasından dolayı hem bayanların kendilerini oldukça rahat hissedebilmesi hem de dış görünüşleri için de oldukça özel olan bir yere sahiptir.

Saç modelleri oldukça etkili bir yere sahip iken son yıllar içerisinde bayanlar arasında en çok rağbet görmekte olan modellerin de ense hizasında yapılıyor olan topuz modelleri olduğu görülmektedir. Ense hizasında yer alan bu topuzların yapımı ise oldukça da basit olan bir yapıya da sahiptir.

Her şeyden önce sizler saçlarınızın daha çok gösterişli ve topuzunun da oldukça parlak olan bir görünüme sahip olmasını istiyor iseniz de ilk olarak fön çekin ya da düzleştirin. Saçlarınızı düzgün bir şekilde düzleştirdikten sonra hafif ense hizasının üst tarafından sıkı bir lastik ile de saçlarınızı at kuyruğu yapar gibi de toplayın.

Saçlarınızı topladıktan sonra tekrar sıkı olan bir toka ile saçlarınızın uç kısımları alta gelecek şekilde ikiye katlayın ve tekrar bağlamayı deneyin. Bu oldukça klasik ile spor arası olan bir topuz olur iken sizler daha çok klasik olmasını istiyor iseniz de gül topuz modelini tercih etmelisiniz.

İlk olarak yine aynı şekilde saçlarınızı at kuyruğu modeli bağladıktan sonra bir de onun üzerine sünger geçirin ve saçlarınızı o süngerin etrafına da düzgün bir şekilde dolamayı tercih edin. Saçlarınıza bunu yaptıktan sonra kenar kısımlarını tel toka yardımı ile tutturun ve sizler de istediğiniz modellere rahatlık ile sahip olabilin.


Ense Topuzu Nasıl Yapılır ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Akıllı Telefona Bağımlı Olmamak İçin İzlenecek Yollar Nelerdir? Office 365 Nasıl Kullanılır Ve Özellikleri Nelerdir? Gerçeğin Peşinde Programı Telefon ve WhatsApp Bilgileri Hala Kullanılmaya Değer, Eski Model 5 Android Telefon uTorrent Programı Bilgisayardan Nasıl Temizlenir? Eski Bilgisayardaki Bilgileri Yeni Bilgisayara Aktarma Yöntemleri

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil