Erkekler İçin Kıl Dökücü Sprey

Ana Sayfa » Erkeklere Özel » Erkekler İçin Kıl Dökücü Sprey

Kişilerin vücut tüyleri sevilmeyen ve hoş görünüme sahip olmayan bir durumdur. Bayanlar için daha can sıkıcı olan tüy problemi kimi zaman erkekler içinde hoş görünüme neden olmaz. Tüyler kötü görünümün yanı sıra özellikle yaz aylarında koku ve terleme gibi problemleride beraberinde getirir. Ağda ve epilasyon gibi tüy alma yöntemleri bayanlar için sık tercih edilen yollardandır. Bu yöntemler arasında erkekler için kıl dökücü sprey en zahmetsiz ve pratik yöntemlerden biridir. Erkekler bayanlar kadar bu işlere zaman ayırmak istemezler. Aynı zamanda ağda gibi yöntemleri pek tercih etmezler.

Kıl Dökücü Sprey Nasıl Kullanılır?

Piyasada çok sayıda markaya sahip olan kıl dökücü spreyler şişesi içinde spreyi ve bir adet spatulası ile birlikte satılır. Erkek kişi için uygulanacak bölgeye sprey sıkılır ve yaklaşık 10 dakika kadar tüylerin üzerinde bekletilir. Ardından tüyü vücuttan ayırmak için özel olarak tasarlanmış spatula ile tüylerin üzerinden geçilir. Bölge temizledikten sonra ılık su ile yıkanır ve durulanır. Özellikle acil zamanlar için erkeklere ilk yardım olmaktadır.

Artık Tüyleri Ağrısız Kısa Süreliğine Yok Etmek Daha Kolay

Kıl dökücü spreyler en çok ağrı ve acı hissi vermediği için tercih edilmektedir. Üstelik bu ürünlerin kendi içinde bazı çeşitleri vardır. Yani çok hassas bir cilde sahip olan kişiler hassas ciltlere özel olarak hazırlanmış spreyleri tercih edebilirler. Böylece tahriş yada kızarıklık gibi sorunlara daha az maruz kalırlar. Tatil veya kısa süreli seyahatler için çantaya koyulmaya uygun olarak her an kişinin yanında taşımasına uygun ürünlerdir. Son zamanlarda içerik itibariyle çeşitleri artmış ve tüy dökücü spreyler cildi korumak amaçlı bitkisel ürünler içermektedir. Bu nedenle bazı spreyler güzel ve ferah koku bırakan türden olabilmektedir.


Erkekler İçin Kıl Dökücü Sprey - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Note 4’te Ekran Kapalı Notu Nasıl Alınır? Samsung Galaxy Note 8’in Yeni Görselleri Ortaya Çıktı Nezle Belirtileri ve Tedavi Yöntemleri Fox Tv Ne Seninle Ne Sensiz İletişim ve Başvuru Formu 2017 Yeni Bikini Modelleri Windows 10’da Aile Hesabı Ayarları Nasıl Yapılır

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil