Erkekler neden yüksek topuklu seviyor

Ana Sayfa » Erkeklere Özel » Erkekler neden yüksek topuklu seviyor

Erkekler neden yüksek topuklu seviyor

Erkekler yüksek topuklu seviyor bir araştırmaya göre, yüksek topuklu olan bir ayakkabının, ‘erkeklerin içindeki, bayanlara yardım etme istediğini tetiklediğini öne sürdüler.

Bir deney sonucu; topuksuz ayakkabı giyen kadınlar eldivenlerinin tekini düşürmesini isteyen bilim adamları, erkeklerin yere düşen eldiveni alma konusunda ne kadar da istekli olduklarını gördü. Bu deney, aynı bayanlara topuklu ayakkabı giydirilerek tekrar tekrar dile getirildi.

Son yapılan bir deneyde ekip, bir kafeterya da erkeklerin yüksek topuklu ve topuksuz ayakkabı giyen kadınlardan hangisiyle daha hızlı bir şekilde iletişime geçebileceklerini gözlemlediler.

Erkekler, topuklu giyen kadınlara daha fazla yardım ettiği ortaya çıktı

Bu genel araştırmaların sonucunda ise erkeklerin yüksek topuklu ayakkabı giyen kadınların anket isteğine çabuk bir şekilde yanıt verdiklerini, bu kadınların yere düşen herhangi bir eşyasını geri vermekte daha hızlı davrandığı ve onlarla daha çabuk iletişim kurduğu gözlemlenmiştir.


Erkekler neden yüksek topuklu seviyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Show Tv – Çocuktan Al Haberi Programı Başvuru Formu Facebook Messenger’da Kendini Silen Mesajlar Nasıl Gönderilir? Kuru Öksürüğe Hangi Bitki İyi Gelir? Siroz Hastalığı Nedir? Belirtileri Nasıl Başlar? TV8 Yemekteyiz Programı Başvuru Formu Göz Nezlesine Ne İyi Gelir?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil