Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları

Ana Sayfa » Genel » Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları

Eski sevgilinizi geri kazanmak istiyorsanız uzun ve zorlu bir yolculuk sizi bekliyor demektir. Eski sevgilinizi geri kazanmak için size birazdan bahsedeceğim adımları harfiyen uygulamanızda fayda var.

İlk adım olarak eski sevgilinizi kazanmak için ona kendinizi unutturmamanız gerekir. Mesela sürekli onun karşısına çıkmalı veya sosyal medya hesaplarından sürekli gözünün önünde bulunmalısınız. Ancak bunu yaparken dikkat etmeniz gereken şey ona değiştiğinizi göstermeniz olmalıdır. Yani eskisine göre daha bakımlı daha güzel daha çekici olun ki o sizi gördüğü zaman kendi kendisine ben ne kaybettim sorusunu sorup dursun.

Böylece karşı tarafa değiştiğinizi gösterir ve tekrar bir ilişki yaşamayı denediğinizde bu değişiklikten dolayı bu kez her şeyin daha farklı olabileceğine inandırabilirsiniz. Eski sevgilinizin dikkatini çektikten sonra ve ona bazı küçük mesajlar verdikten sonra ikinci olarak uygulamanız gereken adım ise ayrılık sebebiniz her ne ise ondan uzaklaşmanız olacaktır.

Örneğin eski sevgilinizin sizden ayrılma sebebi sizin umursamazlığınız veya ilgisizliğiniz ise kendinizi bu davranıştan soyutlamalısınız. Ve tabiki bunu karşı tarafa belli etmelisiniz. Yani şunu söyleyebiliriz ki ikinci adım da dikkat etmeniz gereken en önemli şey ayrılık sebebinizi derinlemesine inceleyip, doğru bir analizden sonra hal ve hareketlerinizi ona göre şekillendirmenizdir. Karşı taraf bunu fark ettikten sonra iyice pişman olmaya başlayacak ve içten içe ilişkinize bir şans daha verip veremeyeceğinizi düşünecektir.

Bu noktaya vardıktan sonra ise yapmanız gereken son adım eski sevgilinize vereceğiniz küçük mesajlar olacaktır. Hala ona karşı bir şeyler hissettiğinizi belli etmeli ve eğer o bir geri dönüş yaparsa kabul edeceğinizi ona göstermelisiniz. Bunu yaparken de sohbetlerinize biz senle sevgiliyken şöyle yapardık, böyle eğlenirdik, buraya giderdik gibi hatırlatmalarla onun eskiyi iyice özlemesini sağlayabilirsiniz.

İlişkinizin kötü yanlarından değil de yaşadığınız güzel anılardan bahsederek o günleri ona sürekli hatırlatarak onu pişman edebilirsiniz. Eski sevgiliniz bu pişmanlığı yaşadıktan sonra sizden ilişkinize bir şans daha vermenizi isteyecektir. Siz değerli bu kadar emekten sonra onu reddetmemeli kaldığınız yerden ilişkinize güzel bir şekilde devam etmelisiniz.


Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hazır Yufkadan Kolay Pişi Tarifi İnternetten ALES Sınav Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır? Süper Lig yeni hafta puan durumu Kağıt toplamaktan, dünya şampiyonluğuna Android Rehberinizi iPhone’a Nasıl Aktarırsınız? Windows 10 ISO Dosyası Nasıl İndirilir?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil