Facebook Farmville Hesabı Yönetimi ve Silme İşlemi

Ana Sayfa » Sosyal Ağlar » Facebook Farmville Hesabı Yönetimi ve Silme İşlemi

Farmville, Facebook’da yüzlerce oyundan bir tanesi ve oldukça popüler haline gelmiş durumda. Facebook’un vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Ancak bazen öyle durumlar olabiliyor ki insanı resmen çileden çıkartıyor. Farmville nasıl silinir ve düzenlemeyi nasıl yapabilirim diyorsanız konumuza göz atmanız da yarar var.

Facebook Farmville Silme Hakkında

Özellikle bahçe düzenlemesi yapan arkadaşlar zaman içerisinde oyundan sıkalabiliyorlar. Ya da farklı oyunlar arayışı içine girebiliyorlar. Eski oyunları da ne yazık ki hesaplarından bir kalem de kaldıramıyorlar. Bu da zaman içerisinde herkes için başlı başına bir sıkıntı oluyor. Sizin için aşağıda anlatacak olduğumuz yöntem büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

1- Ayarlar -> Uygulama Ayarları kısmına giriniz.

2- Farmville seçeneğini bulup en sonundaki X işaretine tıklamanız gerekmektedir.

3- Ekrana gelen gösterge de farmville kaldırılsın mı? Soruya Kaldır a basıp işlemi iptal ediyoruz.

Uygulamayı kaldırdıktan sonra engellemek istiyorsanız eğer,

http://www.facebook.com/FarmVille adresine giderek Profilin altında yer alan “Uygulamayı Engelle” linkini tıklayınız. Bu işlemleri uyguladıktan sonra artık oyuna dair hiç bir ileti ya da bildirim alamayacak ya da göremeyeceksiniz. Oyun profiliniz den tamamen engellenmiş oldu.


Facebook Farmville Hesabı Yönetimi ve Silme İşlemi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Topuklu Ayakkabıyla Nasıl Yürümeli? Kanal D Hayatın Penceresinden İletişim ve Başvuru Formu 2017 Yeni Seat Ibiza 1.0 TSI İnceleme Videosu Bıçak Yaralanmalarında İlk Yardım Nasıl Yapılır? Akıllı Telefona Bağımlı Olmamak İçin İzlenecek Yollar Nelerdir? Dünyadaki En İğrenç 10 Yiyecek

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil