Facebook Messenger’da Kendini Silen Mesajlar Nasıl Gönderilir?

Ana Sayfa » Sosyal Ağlar » Facebook Messenger’da Kendini Silen Mesajlar Nasıl Gönderilir?

Facebook gelişmiş teknolojileri içerisinde barındıran günümüzün en büyük sosyal ağı. Birçok alanda kendini geliştirmek adına çalışmalarda bulunan Facebook’un mesajlaşma uygulaması sizin de bildiğiniz gibi Messenger. Günümüzün en çok kullanılan mesaj uygulamaları arasında yer alan Messenger kendi kendine silinen mesaj imkânını da kullanıcılarına sunuyor. Birçok güvenlik özelliği de sunan bu uygulamada bir şifreli konuşma başlatabiliyorsunuz. Şifreli mesajlaşmalarda kendi kendini silen mesajlar oluşturmak mümkün.

Messenger uygulamasında sağ alt kısımda yer alan “+” butonuna tıklayarak, kişi seçmeden önce sağ üstteki kilit simgesine tıklandığında şifreli mesajlaşma oluşturmak mümkün oluyor. Daha sonra mesaj çubuğunun hemen üstünde yer alan kronometre simgesi aracılığıyla mesajın görüntülenebileceği süreyi belirlemeniz mümkün. Bu özellikleri içerisinde barındıran bir konuşma oluşturmak için yukarıda izlenilen yöntem uygulanmalıdır. Messenger kullanıcılarına kendi kendine silinen mesaj imkânı tanımaktadır. Alanında öncü uygulamalardan Messenger bu ve birçok özelliği içerisinde barındırmasıyla kullanıcılarının dikkatini çekmeye devam ediyor.

Facebook Messenger Nedir?

Facebook Messenger kullanıcıların Facebook arkadaşlarıyla iletişim kurmalarını sağlayan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Birçok telefonla koopere çalışabilen bir mesaj sistemine sahiptir. Telefonlarda varsayılan mesaj uygulaması olarak seçilebilmektedir. Birçok kişinin sahip olduğu ve çağımızın iletişim uygulamaları arasında ön sıralarda yer alan bir uygulamadır. Bu uygulamada iletişim kurulabilen kişiler Facebook hesabınızda arkadaş olarak ekli olmalıdır.

Facebook Messenger Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Sahip olunan işletim sisteminin uygulama indirme sağlayıcısı tarafından edinmek mümkün. Facebook tarafından üretilen bir uygulama olmasıyla da kullanıcıların takdirini kazanmış bir uygulama. Sürekli yeni özellikler eklenerek geliştirilen bir uygulama olduğunu söylemek mümkün. Messenger Day özelliğiyle kullanıcılar günlük durumlarını Messenger üzerinden paylaşma imkânı buluyorlar. Ayrıca yakın zamanda hizmete geçirilen “Anlık Oyunlar” özelliğiyle de kullanıcıların oyunları oynamasına imkân tanıyor.


Facebook Messenger’da Kendini Silen Mesajlar Nasıl Gönderilir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kanal D Whatsapp İletişim Hattı Numarası Kilo Almaya Yarayan Besinler Nelerdir? Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme İOS Güncelleme Yüklenemedi Hatası ve Çözümü Telefon Şebeke Sorunları Nasıl Çözülür Ve Nedenleri Neler Yetişkinlerde Yüksek Ateş Nasıl Düşürülür

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil